Nieoficjalne zbiory poprawek do Skyrima i jego rozszerzeń

Zbiór czterech modów - zbiorów poprawek do gry. Poprawiają one masę błędów, braków i niedoróbek obecnych nawet w najnowszej wersji gry. Mocno polecam je nawet dla osób grających bez modów. Przeglądają nieoficjalne wiki można na wielu stronach przeczytać o błędach dotyczących danego zadania, przedmiotu i umiejętności. W większości podana jest też informacja o załataniu błędu przez jedną z powyższych łatek-modów.

Łatki te poprawiają nie tylko oczywiste błędy, ale też nadużycia. Jeżeli widziałeś już przewodniki jak dostać się do skrzyń niektórych sklepów - to z łatkami nie będzie to już możliwe. Gracze wybierający ścieżkę wampira z umiejętnością nekromaga potrzebować będą też tego moda, który przywraca niesłusznie usuniętą premię +25% do mocy / +50% do czasu trwania dla wampirów nekromagów (Bethesda nie traktowała to jako błąd, lecz twórcy nieoficjalnej łatki wycieli wszystkie premie jakie gracz-wampir mógł wyciągnąć z różnych czarów/umiejętności przywracania).

Mody te można ładować przed innymi modami, tuż po głównych plikach gry. Mody powinny być raczej bezproblemowo kompatybilne z tymi modami.

RkBlog

The Elder Scrolls V: Skyrim, 15 February 2015

Comment article
Comment article RkBlog main page Search RSS Contact