RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 01.04.2008

Dziś 1 kwietnia i chyba do przewidzenia była jakaś reakcja ze strony autora gry. Spostrzegawczy gracze mogli dziś zaobserwować wysyp bojarów w kirysach zmory, a to za sprawą podmiany wyglądu paru przedmiotów. Skórzany hełm wygląda jak hełm rogula. Pikowany Kaftan jak kirys zmory, a rola tarczy achajskiej przypadła tarczy drewnianej. Podobne podłoże miała wygrana Gelertha Dwa Miecze z Siomą i zdobycie Antycznego Wielkiego Topora Achajskiego, czy zapowiedź Anny Jagiellonki odnośnie zostania kapłanem i długotrwałej pokuty za swe grzechy :)

Stoi tracąc 1 ko Lodowy Golem, oraz tracący 4 ko piaskowy dżin. Towarzystwa dotrzymuje im bazyliszek. Nie ma sfinksa, cerbera i mamuta. Stoi nowa Glizda. Smoki padły, ale wyłącznie w wątku dla prawosławnych. Wstała strażniczka Boduika i pojawili się bijący, lecz zadanie utrudniała im ostatnio nadaktywna hipolita Lilith. Jeżeli ktoś planuję wizytę w osadzie amazonek powinien zapoznać się z prawami amazonek, gdyż za ich złamanie grozi Czarna Lista, która jest wymieniana z kilkoma krainami.

Nietypową walkę, jeżeli można to tak nazwać odbył w Gortidzie Ojciec Dyrektor czyli Gager. Dla zabawy zaatakowała go rf Różowy Motylek i Gager zdobył... pas cnoty... Czyżby należało się spodziewać różowych Gagerków za 9 miesięcy?

Trwa akcja zbierania głów psów i Gorau do wróżenia statystyk GorHana. Nieoficjalnie kieruje tym sam budzący czyli Marych von Gyros.

GOLINEK był dziś na polanie śmierci w poszukiwaniu kryształowej czaszki. Niestety wyprawa nie udała się. Utracił około 20 tysięcy doświadczenia, oraz większą cześć ze swoich ran i kondycji.

Zack de la rocha na licytację wystawił ulepszany miecz Astara. Cena wywoławcza to 1,3 miliona talarów. Radziallo wystawił na sprzedaż także ulepszany antyczny hełm Achajski. Speedy24 licytuje antyczny trójząb trojański. Obecna cena to 9,5 miliona talarów. Sir Hermes Carnelius wystawił na sprzedaż zmaksowany kwarcowy napierśnik, trolli topór oraz zwykłą kościa kosę.

W RaaniiDill Ewa tanio sprzeda skrzydła dedala o wytrzymałości 7. W Orgrodzie, a w sumie na stepie Eru kupi łódkę za PP. Kościotrup natomiast sprzeda okrągłe 250 liści herbaty. Chryzippos sprzeda 30 posążków bożka za wyciągnięcie ze stepu. W Zigurze i innych krainach Argemka kupi zmaksowaną tarczę amazonek oraz tarczę achajską.

11 Kwietnia spotkanie graczy w Lublinie. Chętnych jest już około sześć osób. Trwają dyskusje na temat wyboru alternatywnego lokalu. 5 i 11 kwietnia spotkania w Warszawie. Kilka osób już się wpisało, resztę zachęcamy do tego, jako że będzie co świętować, oj będzie. 19 Kwietnia spotkanie w Krakowie, na którym będzie sporo graczy, w tym Malkon z rodziną. Możliwe także że pojawi się sułtan z orszakiem.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article