RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 01.06.2008

Brak obecnie bazyliszka, gryfa oraz monstrów pustynnych za wyjątkiem dżina. Stoi także golem, choć zarysował go dziś Trokpol i Armagedon. Obecny jest demon moron, czy strażniczka boduika.

Sarnath zaatakował dziś Reespecta zdobywając w walce ulepszony miecz Astara. MuadDib i Sioma już niedługo zakończą szkolenia na arcyłotrów... czas pokaże jakie ta profesja ma umiejętności.

Kolejne osoby odwiedziły Yuana i osiągnęły wynik około 8 punktów na zestaw. Ostatnie doniesienia z wizyt wskazują iż rozrzut „pomocy" jakiej udziela Yuan zmniejszył się, lecz utrzymuje się na przyzwoitym poziomie wspomnianych 8 punktów na zestaw.

Niestety w górach straszy. Gracze przechodzący między Zigurą czy Albionem, lub też udający się do jaru dość często tracą atak lub obronę i to w dość znacznych ilościach.

Kamienne serce licytuje hełm rogula, smoczy nagolennik oraz antyczny wielki topór achajski. IMGALIER licytuje kością kosę, a Percival pozbędzie się diamentu.

W Albionie Septymiusz kupi pióra, a Powalin czy Sephora kryształową czaszkę. Lilla Tjejen sprzeda 81 win. W Zigurze Remlez sprzeda skrzydła dedala, a Dwight Stiffler 80 smoczych zębów. Marthines sprzeda 50 oleju. Sir Amik w Orgrodzie kupi duże ilości ikon. Nar Thalion kupi 50 sztuk soli.

Już 14 czerwca duże spotkanie graczy w Warszawie, które najprawdopodobniej odbędzie się w pubie Merylin na polach Mokotowskich. Obecnie zapisanych jest około 30-40 osób. Szczegóły na forum areny albionu.

Arena Albionu ponownie reklamuje się w Google Ads. Efektem tego są reklamy Areny widoczne na takich stronach jak kretyn.com, nasza-klasa.pl, czy joemonster.org

Przypominamy iż nikomu nie należy podawać danych do swojego konta. Także nie wolno zgadzać się na wymiany kont, czy inne niezgodne z regulaminem posunięcia. Ostatnio coraz częściej nieuczciwi gracze próbują w ten sposób przejąć dobra innych graczy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article