RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 02.04.2008

Nie natchniony a krwawic Bloody Fox – taki od dziś widnieje wpis pod numerem pierwszym w top 50 doświadczenia. By zostać krwawicem potrzeba jedyne półtorej miliona doświadczenia. Sułtan uzyskał nowy tytuł w walce z Bazyliszkiem, który nadal trzyma się mimo takiej nawały.

Nie ma Pingwina, lecz glizda jak i mamut stoją na posterunku blokując dostęp na lodowiec. Góry zablokowane są od strony Albionu przez golema, natomiast od strony pustyni droga wolna. Dżina ubił Armageddon.

Przełęcz Roah na Wyżynie nie jest już tak hojna jeżeli chodzi o kwarc – znajdujemy tego surowca zdecydowanie mniej niż wcześniej. Szmaragdów jest praktycznie tyle samo. Pojawiły się natomiast diamenty i wygląda na to iż nie są limitowe, lecz ustawione jest niewielkie prawdopodobieństwo wydobycia diamentu. Niestety w czasie przemierzania przełęczy wyskakuje GorHan.

GorHan szaleje i nie widać by w najbliższym czasie miał zostać ubity. Co nieco o jego stanie mogą powiedzieć kolejne wróżby Amazonek przeprowadzone w najbliższych dniach. Wulkaniczny ołtarz w chwili obecnej nie działa z powodu błędu składniowego.

Powstała Amazońska Akademia Walki mająca na celu wspieranie obecnych i byłych amazonek, a w szczególności pomoc w rozwoju młodych amazonek. Osoby wspierające akademię mogą zostać Przyjaciółmi Akademii zyskując tym samym dodatkowe prawa na terenach amazonek.

Z weselszych zajść można wspomnieć o wsadzeniu na słup żelazny Aivara przez siudrę, który stwierdził iż ów Aivar jest taoistą :)

W Albionie Duke Nukem sprzeda relikwie po 2000 talarów lub wymieni na beczki śledzi. Melon rodu Syfów kupi po 5000 talarów niebieskie kwiaty z kolcami, a mateuszR nabędzie 140 bukłaków. W Orgrodzie Her sparow sprzeda sól i sznurki, a Motomysz z Marsa kupi skrzydło dedala. W Zigurze Crews sprzedaje ropę oraz łódkę. Sedov oferuje duże pakiety ropy i ikon.

KIREJ 5 kamieni filozoficznych wymieni na miody pitne, sprzeda także zmaksowany helm wikingosia. Learyt za wywary sprzeda pazur sfinksa. Paulos z Hardronu wystawił na licytację ognisty agat. Cena wywoławcza to 500 PP.

Sir Grassmaste w ogrodzie sprzeda SMS za 70K. James Hetfield kupi 100 miodów pitnych za 100 PP, a Andariiel sprzeda SMSa w Albionie.

W Zigurze na bazarze pirytowe nagolenniki i naramienniki dostępne są w cenie około 600 – 700 tysięcy talarów. Szabla dżina to wydatek 880 tysięcy talarów, a golemowa włócznia 200 tysięcy. Winiarze mogą zainteresować się większymi ilościami tanich winogron dostępnymi w handlu. W Orgrodzie natomiast pirytowe nagolenniki i naramienniki są droższe i kosztują około milion talarów. Cena detaliczna grudki złota to około 5200 talarów i więcej. Cena odblaskowej peleryny to około 100 tysięcy talarów.

W sobotę, chyba w sobotę spotkanie graczy w Warszawie. Kto może niech jak najszybciej zadeklaruje się na forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article