RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 02.05.2008

Padł dzisiaj pingwin, lecz pojawił się bazyliszek. Golema udało się ubić, lecz dżin nadal stoi i stać raczej będzie dłuższy czas. Stoi smok, choć ktoś go tam trochę obija. Nie ma też chyba glizdy.

Już jutro między 8 a 9 rano wybory cara w Orgrodzie. Kandydatów jest wielu i zapowiada się zaciekła rywalizacja. Gorąco zachęcamy wszystkich do oddania głosu.

Dzisiejszego dnia latarnia była dość konkretnie przeszukiwana, lecz niestety nic nie znaleziono.

Na forum gracze ponownie podsuwali autorowi opcję „zaznacz wszystko" w magazynach, a także inne poprawki w interfejsie gry jak np. możliwość cofnięcia wypłynięcia statkiem, gdy płyniemy nie tam gdzie trzeba.

W Orgrodzie Mad Max sprzeda 101 piw, Stary Hefesa sprzeda zmaksowany pirytowy nagolennik, a Epiornis pozbędzie się dużych ilości soli. Jabadi sprzeda za talary lub PP antyczny hełm achajski. El Chabol sprzeda 90 dobrze solonych beczek śledzi. W Zigurze Nikos Ethualin pilnie kupi worki lub paszę, a Drewniany Zbój kupi 30 winogron, natomiast Smutas kupi 70 win. W Albionie Ilmukah sprzeda piryt i grudki złota, BrF Ramzesik sprzeda pirytowy nagolennik za klucz.

Esperal de la Visuel licytuje 295 smoczych zębów za talary, PP lub dworek w Oro. MuadDib sprzeda za talary dwie skóry smoka. IMGALIER na licytację wystawił trolli hełm oraz sporo pirytowego sprzętu.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy wystawiony za milion talarów antyczny hełm achajski a także hełm Trolli. Hełm Obri dostępny jest w cenie 825 tysięcy talarów. Tarcza kwarcowa kosztuje również 825 tysięcy talarów, kwarcowy napierśnik nabędziemy za niecały milion, a pirytowy nagolennik czy naramiennik będzie nasz za jedyne 550 tysięcy. Szabla dżina to koszt 825 tysięcy talarów.

W Albionie również znajdziemy antyczny hełm achajski za milion talarów. Oprócz niego dostępny jest hełm Wikingosia za 840 tysięcy talarów, kwarcowy napierśnik za milion, czy pirytowe nagolenniki i naramienniki za około 500 tysięcy. Szabla dżina to wydatek miliona talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article