RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 02.06.2008

Na chwilę obecną stoi gryf, chimera, feniks, monstra blokujące drogi oraz potencjalnie inne niewidoczne monstra. Mamy soriuh więc bicie łatwo nie idzie, choć padły smoki i wstały soriuhowe sztuki.

VanSocrates natrafił na najazd koczowników w wiosce Orgrodu, jednak nie był w stanie stawić czoła napierającym koczownikom z wielkim Hanem na czele.

Gracze ze zniecierpliwieniem oczekują na rozstrzygnięcie projektu gry karcianej opartej na grze.

Na wyspie dziewic pojawiła się niebieska epidemia. Wszyscy zarażeni powinni udać się na czeladnika w Argos i pod żadnym powodem nie powinni opuszczać wyspy, ani walczyć na arenie.

Na tron króla w Albionie po 2 kadencjach nieobecności ponownie wybrany został Polski Ivanchoe. Obecnie dysponuje on relikwiami dla młodych katolików.

W Orgrodzie Esperal de la Visuel kupi każdą ilość PP, a Black Tiger kupi 200 dzbanów. Ystick oferuje 78 ikon, a Żyleta piasek. W Zigurze Reespect kupi zmaksowany miecz astara, Czlowieczek sprzeda duże ilości ropy, a Morried sprzeda 100 smoczych zębów. W Albionie Lord Maczo pozbędzie się 51 piw, a Beorg sprzeda 46 zestawów do Yuana. Amaronis kupi trolli hełm max oraz klucze do skrzyni,

berserk Allain licytuje czaszkę na narbonusa, Kasia Leben zmaksowanego rumaka bojowego, a Nimum antyczny trójząb trojański. Chryzippos pozbędzie się 151 smoczych zębów, a Kaffas zmaksowanej kościej kosy. Felega licytuje 11 par zmaksowanych pirytowych chodaków po 100K lub 25 PP od sztuki. Białogór na licytację wystawił żaglowiec. Cena wywoławcza to 2 i pół miliona talarów.

Dzisiaj odbyło się małe spontaniczne spotkanie graczy w Warszawie, a 14 czerwca na polach mokotowskich odbędzie się wielki zlot z niespodziankami.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article