RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 02.07.2008

15 Gortid, tura 30195. witamy w albionowych wiadomościach.

Swego czasu Trokpol i inni gracze rozmawiali na temat zarabianiu na grze poprzez zakup doładowań Orange i ich dalszej sprzedaży. Otóż od dziś nie można już za PP kupić takich doładowań.

Padł dziś po wielu bojach lodowy golem, a także soriuhowy sfinks i cerber. Nie ma gryfa, ale jest bazyliszek oraz piaskowy dżin. Stoi także strażniczka Boduika.

Triada Fu Shin zarobił dziś ponad 100 tysięcy na Itiuszu de Pawulownie, a Sioma skradł czapkę niewidkę, którą od razu wykorzystał do niecnych poczynań na ziguryjskim targu.

Sztaby złota można obecnie sprzedać u złotnika za milion i 117 tysięcy talarów.

BrF Joint licytuje kwarcową tarczę, KI-TAN achaja, dwa topory trolle oraz pazur sfinksa. Learyt zlicytuje ognisty agat za błony feniksa.

El Chabol w Orgrodzie kupi kabuto w dobrym stanie. Diline natomiast zakupi zmaksowaną kością kosę oraz barwniki czarne. Falcoon zgłasza zapotrzebowanie na dzbany. Andariiel sprzeda 117 sznurków. VanSocrates kupi katanę, a Maćko Niezłomny sprzeda 50 soli. W Albionie Ruslan sprzeda duże ilości posążków bożka oraz relikwi świętego. Wiedźmin Lambert kupi pazur sfinksa lub szablę dżina. W Zigurze Kieron skupuje kły słonie oraz proszki. KamilZWK kupi zestawy naprawcze oraz beczki śledzi. Kaffas sprzeda zmaksowanego konika stepowego.

W Orgrodzie za pirytowy naramiennik lub nagolennik zapłacimy 460 tysięcy talarów. W Albinie znajdziemy natomiast dwa trolle hełmy za milion talarów sztuka, a także kwarcową tarczę za 795 tysięcy talarów oraz dwa kwarcowe napierśniki za milion talarów sztuka. Sprzęty pirytowe to wydatek od 460 tysięcy talarów. Za antyczny sygnet achajski damy 370 tysięcy talarów, a za lampę dżina 210 tysięcy. W Zigurze zakupić możemy czarny sztylet za milion talarów, a także bicz wampa za 840 tysięcy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article