RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 03.04.2008

Padła dziś glizda z ręki Marka z Leśnej, a także Piaskowy Dżin ubity wcześniej przez Armageddona, Bazyliszek ubity przez PasterzaPK, Pingin zgładzony przez Tomasza Wędrowcę, a także cerber oskalpowany przez berserka Allaina. Stoi natomiast Lodowy Golem.

Ataker SER TOM Z POMORZA napadł dziś Lady Violet na wejściu w góry i zdobył skrzydła dedala. Avatar Jotpe pokonał cara Michała Monomacha i zarobił ponad 20 tysięcy talarów. Kukers z Siomy zdjął kwarcową tarczę i kozaczki z futerkiem.

Z końcem Marteka Yuana odwiedził Złowieszczy RK osiągając całkiem dobre wyniki podczas osuszania 224 butelek. Ciekawostka taka iż poprzednia osoba odwiedzająca Yuana wpisała się na forum aż 168 tur wcześniej. Wpływ GorHana widoczny. A jak się uda to już jutro kolejne wróżenie statystyk monstrów. Niestety jak na razie nic nie wskazuje na jego szybki koniec.

Również w Marteku w Onsenie można było znaleźć nieco więcej talarów. Z likwidacji 700 tysięcy talarów uzyskano nieco ponad 800 tysięcy talarów.

W Zigurze Kirej sprzedaje zestawy naprawcze, oraz kamienie filozoficzne. Poyinting sprzeda medaliony i siekierki, a Sachem sprzeda skrzydła w dobrym stanie. W Orgrodzie Ilmukah kupi 150 worków. Motomysz z Marsa sprzeda 49 pirytu. W Albionie SirMakmanian sprzeda konające skrzydełka, a Sir U-Boot sprzeda 131 beczek śledzi.

Czarny Piotr na licytacje wystawił zmaksowany hełm Wikingosia oraz zmaksowaną golemową włócznię. Zack de la rocha licytuje ulepszony miecz Astara. Cena wywoławcza to 1,6 miliona talarów. Paulos z Hardronu nadal licytuje za PP ognisty agat. Obecna oferta to 500 PP.

W Orgrodzie w otwartym obrocie pustki. Nie ma wystawionego żadnego ciekawego sprzętu bojowego. Barwnik czarny możemy kupić natomiast za 40 tysięcy talarów, grudki złota stoją po około 6100 talarów, nie ma praktycznie jedwabiu. Dostępne jest kilka sztuk od 17 tysięcy talarów sztuka. Dużo natomiast jest kwarcu, lecz ceny zaczynają się od około 4000 talarów. Odblaskowa peleryna to koszt rzędu 100 tysięcy talarów. Mamy natomiast bogatą ofertę obuwia.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article