RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 03.06.2008

18 Bertin, tura 29618. witamy w albionowych wiadomościach.

Wiadomości zaczynamy o serii nowości jakie pojawiły się w grze. Mamy dwuch arcyłotrów w grze – MuadDiba oraz Siomę. Według szacunków graczy arcyłotr ma 20% premii do obrony i 10% do ataku. Wercyngetorys donosi iż wzrosła skuteczność przemytu nektaru soma w koszarach. Po zalogowaniu wyskakuje okno z datą ostatniego logowania, co chyba ma za zadanie wykrycie logowania się osób trzecich, choć wykonanie nie najlepsze, bo kto patrzy na wyskakujące okienko i jeszcze zapamiętuje co w nim było? Wzrósł także atak bomby pieprzowej z 200 do 220, a w Walesowym stawie mając przyprawy i piwa możemy zabezpieczyć różne przedmioty przed przypadkowym wyrzuceniem. Osoby nie lubiące jak ktoś spamuje im schowek mogą w ustawieniach wyłączyć możliwość przekazywania przedmiotów.

Padały dziś monstra w Zigurze – feniks, chimera czy sfinks, oraz gryf. Mamut został osłabiony przez MateuszeRa, a Lodowy Golem przez Trokpola.

Łupem atakerów znów padło kilka mułów oraz osłów. Nie zabrakło też licznych strat skrzydeł dedala. Zaleca się zakładanie skrzydeł w azylu, błyskawiczne przejście monstrów i szybkie zdjęcie skrzydeł.

W piątek o 10:00 odbędą się wybory na cara w Orgrodzie. Wszystkich prawosławnych na tą turę zapraszamy do Orgrodu, jako że konkurencja względem obecnego cara zbiera siły.

Hasin licytuje 100 win, SirMakmanian pozbędzie się galery, a Sioma pozbędzie się żaglowca i dworku w KurKor. W Albionie Sensej sprzeda większe ilości ikon oraz Yin Yangów. Falcoon kupi łuk myśliwego albo i dwa. Rdzawy sprzeda 110 bukłaków. W Orgrodzie Horatio Hornblower kupi maczugę czaszki, VanSocrates sprzeda sznurki, a Dalegor duże ilości liści herbaty. Mialek z Landsberga kupi każdą ilość pirytu, a Złowieszczy RK większe ilości grudek złota. W Zigurze Kaffas kupi złote obrączki, a Czlowieczek sprzedaje ropę z opcjonalną dostawą do wioski, a Realista skupuje beczki śledzi i kwarc.

W Zigurze na bazarze znajdziemy Trolli hełm za 715 tysięcy, kwarcowy napierśnik za milion, czy pirytowy naramiennik za 385 tysięcy talarów. Za trolli Topór zapłacimy milion talarów. W Orgrodzie za trolli hełm zapłacimy okrągły milion, a pirytowy nagolennik 670 tysięcy talarów. Brak w wolnym obrocie kwarcu.

Szykuje się pojedynek nacji w Albionerach. Dwuosobowe zespoły zmierzą się w Albionerach, gdzie do wygrania będą talary oraz punkty PP.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article