RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 03.07.2008

15 Martek, tura 30215. witamy w albionowych wiadomościach.

Dzisiejsza zmiana w grze jest nie bez znaczenia, gdyż od dziś do produkcji miodu jadalnego potrzebny jest cukier – wytwarzany przez młynarza w Raanidil. Nie dość że cukru nie stosuje się do produkcji miodu (tylko do jego podrabiania), to teoretyczna próba „rozruszania" na siłę tego regionu spowoduje iż ceny wywarów oraz miodów pitnych znacząco wzrosną – przez znacząco ograniczoną produkcję. Obecnie produkcja wywarów łatwa nie jest (kwarc, porcelana, miody, dużo liści herbaty), a zużycie przez jednego efektywnie bijące sishena duże. Zmiana ta wywołała duże oburzenie wśród większości graczy, a podyktowana była chyba tylko tym że jeden rycerz zdobywał doświadczenie masowo produkując miody. Jeżeli dalej tak pójdzie to za miesiąc, dwa gospodarka gry załamie się, sfrustrowani gracze odejdą a gra przejdzie do historii. Druga zmiana to wprowadzenie zamówień we wszystkich już magazynach.

Padł dzisiaj dżin, a także troll, feniks i pingwin. Stoi reszta towarzystwa, w tym nowy demon, oraz nowy dżin.

W Zigurze na bazarze znajdziemy dwie tarcze kwarcowe od 500 tysięcy talarów. Za pirytowe naramienniki i nagolenniki zapłacimy około 400 tysięcy talarów.

W Orgrodzie Yangchen sprzeda 22 grudki złota, a Sir Ixidor Carnelius kupi duże ilości piór po bardzo przystępnej cenie. Klaudiuszkm kupi beczki śledzi, a Karager duże ilości miodu, o ile to jeszcze możliwe. W Zigurze thug Szalonooki Zbój wypożyczy kryształową czaszkę, a GOLINEK kupi skrzydła. El Chabol sprzeda jutro 100 medalionów. Jaćwięż sprzeda 158 smoczych zębów. W Albionie berserk Kalanetix sprzeda duże ilości odchodów, a DarkTemplar sprzeda 10 mikstur mobilności. Cwalkers sprzeda kryształową czaszkę od 5 milionów w górę.

Rafoniusz licytuje troli topór za beczki śledzi i talary, a Bloody Runter pozbędzie się tarczy kwarcowej oraz pirytowe kompletu – wyłącznie za talary lub PP. Thorin Von Ras licytuje zmaksowaną tarczę kwarcową.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article