RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 04.04.2008

Zaczynamy od wiadomości dnia, czyli od ubicia GorHana. Bydle o 444 wcieleniach padło z ręki Yakuzy Ronina Trokpola, który wraz ze swoimi towarzyszami i innymi taoistami stoczył wiele zaciętych pojedynków z monstrum. Zwycięzca nie podał jednak jakie trofeum zdobył.

11 Argosba wstał nowy Feniks, lecz zapewne dość szybko padnie. Nie ma obecnie bazyliszka, ani lodowego golema. Nie ma nadal mamuta ani glizdy. Wąż padł z ręki Armagedona, a dziewica Bogna czeka na swego pogromcę.

Wielu rycerzy odwiedzających ostatnio lodowiec jak i góry przeżyło niemiłe przygody tracąc atak, obroną czy mobilność. Zalecamy omijanie tych niebezpiecznych lokacji aż sytuacja uspokoi się.

Ostatnio kilku rycerzy próbowało szczęścia w latarni, ale od dłuższego czasu niczego nie udało się znaleźć. Może to być zwiastunem zbliżającego się wysypu antyków w skrzyniach.

W Zigurze Maryh von Gyros kupi 40 olejów za talary lub 100 stali. Eru kupi 100 zestawów do Yuana za talary lub sprzęt. W Orgrodzie GLIZDOR sprzeda 120 drożdży i 110 wywarów herbacianych, Baybars Bunduqdari sprzeda natomiast 38 sztuk schłodzonego winka. Spinkha kupi 100 butelek. W Albionie Artur kupi niebieskie kwiaty z kolcami, Bogdan Szlachetny sprzeda 50 sztuk odchodów w lesie, prałat Belfast sprzeda prawie 200 pustych beczek.

Sir Hermes Carnelius wystawił na licytację zmaksowany kwarcowy napierśnik. Spinkha licytuje natomiast pakiet 10 mikstur wiedzy. Obecna oferta to niecałe dwa miliony talarów. Borntobe sprzeda antyczny trójząb trojański za sprzęt lub inne drogocenne towary. 7 kluczy na broń wymienić chce Kaffas.

W Albionie na bazarze oferta przedstawia się następująco. Za około pół miliona talarów kupić możemy hełm Wikingosia, nieco droższe są pirytowe nagolenniki i naramienniki, nieco tańszy jest bicz wampa, a czarny sztylet i młot Toorusa wystawiono po milion talarów. W Zigurze za milion talarów nabyć możemy antyczny hełm achajski, a także trolli hełm, kością kosę, szablę dżina czy młot Toorusa. Hełm wikingosia to wydatek rzędu pół miliona talarów. Nieco więcej zapłacimy za pirytowy nagolennik.

Argosb sprzyja radosnej twórczości pośród rycerstwa. Oto najciekawsze sentencje bieżącego miesiąca: Master Aziiz:

- W lesie słychac świzdy mizdy, ktos dobiera się do drzewa bo na beczki mu potrzeba

Pan Talarek:
- Stary Gumiak mocno śpi....:)
- Młody Rybek mocno chrapie...:P
- bądź lepiej cicho bo cie Siomek złapie:P

Już jutro od mniej więcej 17 czy 18 spotkanie graczy w Warszawie w pubie Piwonia przy metrze Politechnika. Wszystkich gorąco zapraszamy

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article