RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 04.07.2008

15 Godeto, tura 30235. witamy w albionowych wiadomościach.

Z monstrów stoją wszystkie monstra przejściowe, choć nie ma od paru tur doniesień o nowej gliździe. Pokonany w kilka tur mamut pojawił się po turze nieobecności. Ubito dziś także gryfa, feniksa, sfinksa, cerbera i bazyliszka.

Do produkcji miodu nadal potrzebny jest cukier. Dodatkowo pojawiło się stałe połączenie z Parhas na Imoto. Jak autor wyjaśnił – zależy mu na ożywieniu obu krain... Tymczasem do natchnionego Trokpolowi brakuje około 19 tysięcy doświadczenia.

Niebawem wybory Cara w Orgrodzie. Obecnym carem jest Bullroagh, którego ma od paru dni problemy z dostępem do internetu. Szczegóły w wątku dla prawosławnych.

Franciszka zarobiła dziś rumaka bojowego na walce z Sir Adim. Uesugi Kenshin wzbogacił się o skrzydła dedala po wygranej walce z Horhezem. Amaronis wygrał lampę dżina w walce z kniaziem Złote Serce.

W Zigurze Horatio Hornblower zakupi 100 oleju za PP, a Thorin Von Ras skupuje ropę z bazaru do 200 talarów za sztukę. Kailash kupi 40 win za SMS 20 PP. Wariorek sprzeda 50 bukłaków. W Orgrodzie Wookster sprzeda 25 porcelany za 350 tysięcy talarów. Wiedźmin Lambert sprzeda skrzydła dedala za 130 tysięcy talarów. Gabber kupi dwie obrączki. W Albionie Horhez 144 zęby wymieni na piwa. Schizofrenik sprzedaje medaliony, a Sir Nostradamus 100 smoczych zębów.

Tortuffe licytuje Troli hełm, pirytowy nagolennik, troli topór, żaglowiec oraz 110 smoczych zębów. KI-TAN pozbędzie się zmaksowanego achaja – obecna cena 15 milionów, oraz lampy oraz szabli dżina. BrF Joint licytuje nową kwarcową tarczę.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article