Albionowe Wiadomości 04.07.2008

15 Godeto, tura 30235. witamy w albionowych wiadomościach.

Z monstrów stoją wszystkie monstra przejściowe, choć nie ma od paru tur doniesień o nowej gliździe. Pokonany w kilka tur mamut pojawił się po turze nieobecności. Ubito dziś także gryfa, feniksa, sfinksa, cerbera i bazyliszka.

Do produkcji miodu nadal potrzebny jest cukier. Dodatkowo pojawiło się stałe połączenie z Parhas na Imoto. Jak autor wyjaśnił – zależy mu na ożywieniu obu krain... Tymczasem do natchnionego Trokpolowi brakuje około 19 tysięcy doświadczenia.

Niebawem wybory Cara w Orgrodzie. Obecnym carem jest Bullroagh, którego ma od paru dni problemy z dostępem do internetu. Szczegóły w wątku dla prawosławnych.

Franciszka zarobiła dziś rumaka bojowego na walce z Sir Adim. Uesugi Kenshin wzbogacił się o skrzydła dedala po wygranej walce z Horhezem. Amaronis wygrał lampę dżina w walce z kniaziem Złote Serce.

W Zigurze Horatio Hornblower zakupi 100 oleju za PP, a Thorin Von Ras skupuje ropę z bazaru do 200 talarów za sztukę. Kailash kupi 40 win za SMS 20 PP. Wariorek sprzeda 50 bukłaków. W Orgrodzie Wookster sprzeda 25 porcelany za 350 tysięcy talarów. Wiedźmin Lambert sprzeda skrzydła dedala za 130 tysięcy talarów. Gabber kupi dwie obrączki. W Albionie Horhez 144 zęby wymieni na piwa. Schizofrenik sprzedaje medaliony, a Sir Nostradamus 100 smoczych zębów.

Tortuffe licytuje Troli hełm, pirytowy nagolennik, troli topór, żaglowiec oraz 110 smoczych zębów. KI-TAN pozbędzie się zmaksowanego achaja – obecna cena 15 milionów, oraz lampy oraz szabli dżina. BrF Joint licytuje nową kwarcową tarczę.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact