Albionowe wiadomości 05.05.2008

Stoi nadal dżin i nadal ma spory zapas kondycji. Wstał soriuhowy golem i trzyma się mocno. Wstała glizda i wstęp na lodowiec jest zablokowany. Skrzydła są pilnie poszukiwane w orgrodzie.

MuadDib pokonał dziś przy próbach wsadu sułtana Bloody Foxa. Wygrana walka z księciem Haszetem przyniosła mu 300 tysięcy talarów. Dobermans wzbogacił się o dwa muły.

Wybuchła epidemia na wyspie dziewic oraz w Albionie. Wszyscy zarażeni powinni bezzwłocznie schować się na parobku lub na innym czeladniku do czasu minięcia zarazy.

Odeusz Siwy odwiedził dziś Yuana i 80 zestawów przyniosło mu jedyne 4,3 punktu na zestaw. Wydaje się że najlepsze rezultaty można osiągnąć w argosbie i potencjalnie także w werbiksie. Godeto przed Argosbem jest już znane z niskiej średniej u Yuana i w przemycie używek.

Młodzi kupcy potrzebujący listów żelaznych np. w celu powiększenia schowka w Hardronie czy też do odwiedzin w KurKor mogą zgłosić się do Złowieszczego RK po listy. Szczegóły przyznawania na listów znajdują się na forum w wątku Czarnej Kupieckiej.

Jabadi licytuje antyczny hełm achajski i obecna oferta to 200 PP. berserk Rafalix licytuje zaczynając od 4 milionów hełm legionisty. Tomekxxxx sprzeda nową kością kosę.

W Albionie Chronic vel Lewatywa kupi skrzydła dedala, a Esperal de la Visuel pozbędzie się ponad 200 zębów. Powalin sprzeda 4 klucze. W Zigurze Zielony Ony sprzeda 46 wywarów herbacianych za cytuję: PP, talary, sprzęt, rzepak ozimy. Horhez sprzeda 40 PP za 200K. Szilom kupi bukłaki, a Marthines sprzeda ponad 50 oleju. Sachem poszukuje producenta dzbanów.

W Orgrodzie Ziutosław zakupi beczki, a Jedriboss von Cebula kupi zmaksowany naramiennik pirytowy. Hayn von Czirne sprzedaje grudki złota oraz piryt.

W Zigurze znajdziemy dwa antyczne hełmy achajskie po milion talarów sztuka. Kwarcowy napierśnik wyceniono na 770 tysięcy, pirytowe nagolenniki i naramienniki na 550 tysięcy. Katany kosztują milion talarów, szabla dżina to wydatek 660 tysięcy talarów.

W Albionie możemy kupić hełm Wikingosia za 530 tysięcy talarów oraz pirytowy nagolennik za milion talarów. Za milion talarów uzbroić możemy się w kością kosę.

W Orgrodzie za 920 tysięcy kupić możemy kwarcowy napierśnik, a za 600-800 tysięcy możemy kupić pirytowy nagolennik lub naramiennik. Bicz wampa, młot toorusa czy szabla dżina to wydatek około miliona talarów.

Z końcem tygodnia na świeżym powietrzu spotkają się zapewne gracze z Warszawy, choć jeszcze szczegóły nie zostały ustalone.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact