RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 05.06.2008

18 Martek, tura 29658. witamy w albionowych wiadomościach.

Nadal brak lodowego golema, ubita została także strażniczka boduika. Stoi dżin, bazyliszek oraz inne monstra blokujące przejścia.

Dzisiaj rano przez parę minut gra była niedostępna. Z wprowadzonych zmian pojawiła się blokada spożywania leków i jedzenia gdy rany i kondycja są pełne. Pojawił się również błąd karmienia wierzchowców paszą, która się nie zużywała. Pojawiła się też utrata doświadczenia przy wyrzucaniu przedmiotów wyprodukowanych nie tylko przez siebie – czyli kolejna przypadkowa zmiana utrudniająca masową produkcję beczek oligoceńskich Trokpolowi.

Pojawiły się też narzekania graczy na obecny układ sił między profesjami. Obecnie mamy dwóch arcyłotrów - i nie należy się spodziewać wzrostu tej liczby w najbliższym czasie, lecz i tak powstaje pewien wyścig profesji, jak i sztuczki w walce stają się powszechnie znane, jak np. bezbronność narbonusa, na atak innego narbonusa w przypadku walk na kondycję. Czy nastąpią jakieś zmiany w grze? Jest to mało prawdopodobne, ale zobaczymy.

W niedzielę odbędzie się w Albionie turniej rycerski dla młodych rycerzy do poziomu stolnika włącznie. Chętni do walki powinni zgłosić się na forum w odpowiednim wątku.

Obecnie trwa specjalna licytacja posiadłości w Albionie. Szczegóły znajdziemy w wątku „Licytacja Ziemii w Albionie".

Już jutro od 10:00 wybory na cara w Orgrodzie. Wszystkich prawosławnych posiadających prawo głosu zapraszamy na wybory.

Kukers licytuje kwarcowy napierśnik i pirytowy nagolennik, Cwalkers kupi młot Toorusa lub szablę dżina. Metoh Kan licytuje miecz Astara oraz mamuci długi kieł.

W Orgrodzie Samar Kamel Khanafer sprzeda ponad 100 miodów pitych, a Dalegor ponad dwieście liści herbaty. Podobną ilością liści dysponuje Thug Norbikus. W Albionie Ystick kupi miecz dwuręczny, a Odeusz siwy sprzedaje nowe skrzydła dedala po 160 tysięcy talarów. Yangchen sprzedaje beczki oligoceńskie, a Ruprecht wino oraz grzyby halucynogenne. W Zigurze Schizofrenik sprzedaje bukłaki i skóry garbowane, a Dark Horse odchody i rogi.

W Albionie na bazarze znajdziemy hełm Troli za 720 tysięcy talarów, a także pirytowe naramienniki i nagolenniki w cenie od 600 do 800 tysięcy talarów. Tanio kupimy wodę oligoceńską.

Sztabki złota u złotnika w Albionie sprzedać możemy obecnie za milion i 80 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article