RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 06.05.2008

Stoi glizda z mamutem, stoi golem z dżinem, sezon na skrzydła w pełni. Stoi smok, lecz nie ma bazyliszka. Stoi także zapomniany strażnik jama.

Stolnik Kruszon Niedobry stoczył dziś kilkanaście wygranych walk, w tym z arcyksięciem Morokiem. Spirytusik zarobił prawie 150 tysięcy talarów z wygranej walki z Rymonem von Ras.

Dzisiejsza zmiana w grze to zmniejszenie doświadczenia za produkcję łuku z 5 do 2 punktów doświadczenia. Zmiana podyktowana była chyba bardzo dużym „expieniem" kilku rycerzy na ich produkcji.

Rf Różowy Motylek zadała dziś pytanie dlaczego w drużynie carskiej nie ma pań, na które odpowiedział Car tłumacząc iż drugiego Motylka pośród prawosławnych jeszcze nie ma.

Wczorajsza epidemia w Albionie i na Wyspie Dziewic została opanowana kosztem kilku wsadów.

BorysB wystawił na licytację dwie tarcze achajskie. Lady Violet licytuje kryształową czaszkę. Cena początkowa to 5 MLN talarów. Łowca Koszmarów sprzedaje trzy koście kosy. berserk Rafalix wystawił na sprzedaż natomiast hełm Legionisty.

W Zigurze Vivienne deFaer kupi 200 sztuk oleju oraz 150 sztuk stali. Yangchen sprzeda diamenty za PP, a Dante Bellaxos sprzeda 35 sztuk oleju.

W Albionie Vaako de Mari kupi 35 piw, a Ziutosław kupi beczki. Jest dość duże zapotrzebowanie na skrzydła.

W Orgrodzie również duży popyt na skrzydła. Marko z Leśnej poszukuje rycerzy chętnych dostarczać glinę oraz węgiel, czy też produkować liście herbaty.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy Trolli hełm za 875 tysięcy talarów, kwarcowy napierśnik za 930 tysięcy czy pirytowe naramienniki i nagolenniki po około pół miliona talarów. Bicz wampa, szabla dżina czy młot toorusa to koszt rzędu miliona talarów.

W Zigurze natomiast za 935 tysięcy talarów nabyć możemy antyczny hełm achajski, a także za jakieś pół miliona pirytowe nagolenniki i naramienniki.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article