RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 06.07.2008

15 Werbix, tura 30275. witamy w albionowych wiadomościach.

Ile cukru w miodzie? – o to jest pytanie ostatnich dni. Wprowadzenie cukru do produkcji miodu wprowadziło sporo zamieszania i kontrowersji. Żadna chyba z dotychczasowych zmian nie była tak szeroko komentowana, jak i krytykowana. Dodatkowo od strony Imoto pojawił się wpis o monstrum Siedmirnicy Marcie, które ma blokować coś – tylko nie wiadomo co (pływanie łódką do KK jest oddzielone od wpisu monstrum, a pływanie statkiem do Parhas tylko po stronie KK).

Od dwóch tur nie ma smoka, lecz pojawił się bazyliszek, oraz feniks. Gryfy są szybko uciszane przez grupę sishenów relaksujących się w głuszy. Pięć tur temu padł mamut. Nie ma także dżina.

Amaronis zarobił trolli topór od Throra, który nie pierwszy raz traci taką broń. Von Arioch zaatakował Siomę i przegrał tracąc zarazem szablę dżina. Amaronis zauważył także że Galagan chyba zakochał się w Gumiaku...

Duke Nukem kolekcjonuje listy żelazne i ma już po sztuce każdego z dostępnych listów żelaznych – podpisanych przez każdego z władców.

Marko z Leśnej licytuje nowy pazur sfinksa. Obecna oferta to 1,6 miliona talarów. Tortuffe licytuje kryształową czaszkę, a palatyn Vasco Azteca dwie szable dżina i pazur sfinksa. Paren Von Ras pozbędzie się młota toorusa.

W Zigurze Carmiline sprzeda 70 piw, a Wariorek 78 bukłaków. Lord Omen pilnie sprzeda 114 węgla. W Albionie Winatorio sprzeda nowy miecz dwuręczny, a Ruslan posążki i relikwie. W Raanidill Złowieszczy RK po 24:00 rozpocznie masową sprzedaż sierpów. W Orgrodzie Coolage Maksimus kupi po północy 80-90 grudek złota. Grudkami zainteresowany jest także Turboptys. Wookster sprzeda 25 porcelany. thug Norbikus sprzeda 46 piór za 210 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article