RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 07.05.2008

18 Gortid, tura 29078, witamy w Albionowych wiadomościach.

Przez niecałą turę zepsute było listowanie przedmiotów w schowku, lecz autor szybko problem naprawił ogłaszając zarazem nabór na dziewice do pomocy na wyspie dziewic.

Stoi bazyliszek, gryf, sfinks, chimera, dżin, golem, mamut, glizda i strażnik jama. Nie ma już feniksa oraz strażniczki boduiki. Bijących za mało, monstrów za dużo.

Tematem przewodnim dzisiejszego dnia jest narastająca frustracja graczy. Zaczęło się od zmniejszenia doświadczenia za produkcję łuków, co uderzyło w produkującego ich Trokpola. Autor zapewne powie że to planowana zmiana, lecz wielu graczy w to nie wierzy stawiając na wersję iż to inni gracze wymogli taką zmianę na autorze zazdroszcząc zorganizowania Trokpolowi. Kolejna sprawa to niewywiązywanie się z zapowiadanych zmian. Nie ma arcyłotra, a zapewnienia o braku limitu kradzieży zmieniły się na wiadomość iż limit kradzieży jest i będzie dla bandyty jak i dla arcyłotra, jeżeli ten kiedykolwiek powstanie. Poirytowanie losowością przy okradania, szybkością spadania kradzieży czy także szybkością nie-spadania obrony przed kradzieżą skłoniły MuadDiba do porzucenia profesji bandyty. Obecnie MuadDib jest kupcem.

Dobermans wymieni maczugę czaszki na miecz astara. James Hetfield sprzeda skórę smoka za jedyne 1000 PP. KI-TAN licytuje serce smoka, obecnie za 40 milionów, oraz skórę smoka, obecnie za 600 PP. IMGALIER licytuje zmaksowany naramiennik trojański. W Orgrodzie Kornikm sprzeda 50 wędek, a Ziutosław kupi 30 soli. James Hetfield zakupi 100 miodów pitnych. W Zigurze Belfast Swietla Ny sprzeda skrzydła dedala, Marcelinho sprzeda 52 oleje. W Albionie Jabadi sprzeda antyczny hełm achajski, a Henryk Kulawy kupi oko golema lub miecz astara za wywary herbaciane.

Yakuza ronin Trokpol od jutra rozpoczyna skup pustych beczek w Albiońskim lesie. Płaci talarami, PP, sercami smoka, skórami smoka, ogierami płodności, posiadłościami czy innym sprzętem z najwyższej półki. Akcja trwa do zmiany parametrów produkcji wody oligoceńskiej.

W Zigurze na bazarze znajdziemy dwa hełmy Achajskie do kupienia już za 935 tysięcy talarów. Ofertę uzupełnia hełm wikingosia za 440 tysięcy, kwarcowe napierśniki od 880 tysięcy, pirytowe naramienniki za 500 tysięcy oraz nagolenniki za około milion talarów. Na szablę dżina wydamy 715 tysięcy talarów, a za młot Toorusa zapłacimy milion talarów. W Albionie kupić możemy kwarcowy napierśnik za milion talarów, oraz pirytowy nagolennik i naramiennik za około pół miliona talarów. Za kością kosę zapłacimy 901 tysięcy talarów, za szablę dżina okrągły milion, a za golemową włócznię 124 tysięcy. W Orgrodzie za kwarcowy napierśnik zapłacimy 670 tysięcy talarów, a za bicz wampa 970 tysięcy. Odblaskowe peleryny potaniały i kupić je można już za 50 tysięcy talarów sztuka.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article