RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 07.06.2008

16 Argosb, tura 29696. witamy w albionowych wiadomościach.

Brak golema, lecz stoi bazyliszek oraz dżin okładany przez arcyłotra. Na lodowcu grasuje dziewica bogna oraz demon moron. Glizda i mamut na posterunku. Rano Totcom ubił gryfa i jak na razie nie widać nowej sztuki.

Ukazała się dziś nowa wersja Zbrojowni Albionu – aplikacji do wyliczania statystyk postaci na podstawie wybranego uzbrojenia, profesji oraz poziomu. W nowej wersji dodano profesję arcyłotra.

W ostatnich dniach kilka osób próbowało szczęścia w latarni, lecz jak na razie nie znaleziono nic ciekawego.

Bandytka Eisheth Zenunim postanowiła opuścić świat gry. Kolejna wielka osoba odchodzi z gry...

W Zigurze Remlez kupi duże ilości węgla, a Silwanus zaopatrzy się w kością kosę. Sachem skupuje dzbany i sprzedaje piwa. Człowieczek kopie ropę na zamówienie. W Albionie BONAWENTURA sprzeda 66 piw. Kościotrup kupi duże ilości kwarcu, a Yavin pas cnoty. W Orgrodzie Kruszon Niedobry sprzedaje grudki złota oraz piryt, a Justar sprzeda sól. James Hetfield zakupi 100 miodów pitnych.

IMGALIER licytuje zmaksowany naramiennik trojański. Obecna cena to 15 milionów talarów w kluczach, diamentach i PP. Esperal de la Visuel licytuje antyczny sygnet achajski, a BrF Ramzesik zmaksowany kwarcowy napierśnik. Uesugi Kenshin pozbędzie się kryształowej czaszki. Poyinting licytuje 15 zmaksowanych pirytowych chodaków.

W Zigurze na bazarze znajdziemy hełm Obri za milion talarów, hełm trolli za 900 tysięcy oraz hełm wikingosia za 660 tysięcy. Za zmaksowaną tarczę metalową małą zapłacimy 100 tysięcy, a pirytowe naramienniki i nagolenniki wyceniono na 400-600 tysięcy talarów. Katana to wydatek 440 tysięcy talarów, a za skrzydła Dedala zapłacimy około 200 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article