RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 08.04.2008

Padł dziś gryf, chimera, nie było też przez chwilę strażnika jamy. Biega troll, stoi natomiast piaskowy dżin. Droga w góry od strony Albionu stoi natomiast otworem. Lodowiec niestety zablokowany przez mamuta oraz dość silną glizdę.

Smok1988 pokonał dziś samuraja Daamianoo i zdobył jako trofeum kwarcowy napierśnik. Zazriel z berserka Memento Mori wycisnął 60 tysięcy talarów. Padło łupem atakerów także kilka mułów i osłów. MuadDib ukradł dziś trolli topór podpisany jako „Wymiatacz Rybsztajna". Czyżby w bandzie była aż taka konkurencja?

Wraz z turą 28500 wszedł w życie dekret sułtana Bloody Foxa dotyczący seniorów czarnolistowców. Gwardziści dostali polecenie nadsyłania informacji o seniorach atakerów działających na terenie Zigury. Seniorzy, którzy nie pozbyli się czarnolistowców również trafią na Czarną Listę w Zigurze.

Rana Arvalis odwiedziła lodowiec, a dokładniej Kemy Yuan. Jej pobyt okazał się bardzo udany, gdyż udało się podnieść wiele zawodów.

Król Albionu Polski Ivanchoe rozdaje na drodze drobne uzbrojenie młodym katolikom.

Jak wszyscy mogli już wiedzieć pojawił się na stronie głównej gry formularz przyśpieszający, czy też zachęcający do rejestracji. Dotyczy tylko nowych graczy.

W Zigurze mamy kilka ciekawych ofert. Hełm wikingosia kupić możemy już za 385 tysięcy talarów, a trolli hełm nabędziemy za 930 tysięcy talarów. Kwarcowa tarcza to wydatek rzędu 730 tysięcy talarów, tarczę dżina kupimy za 330 tysięcy. Kwarcowy napierśnik, miecz astara oraz młot toorusa wystawiono na sprzedaż za 1 milion talarów. Pirytowe nagolenniki i naramienniki są dość tanie bo kupić je można za niecałe 500 tysięcy talarów. Warto też wspomnieć o biczach wampa od 400 tysięcy talarów i czarnych sztyletach za 660 tysięcy talarów.

W Zigurze Marcelinho sprzeda ponad 200 olejów, Wezan kupi 50 bukłaków, a Jabadi sprzeda stal. W Albionie Madzan sprzeda za PP dworek. Cena kup teraz to 330 PP. Sachem kupi natomiast Pierścień Allegedly. W Orgrodzie Lamacz tytanu sprzeda ponad 130 sztuk stali i 60 sztuk piasku, a Turpin sprzeda 151 bukłaków. Kamil K sprzeda grudki złota oraz piryt.

Kaliope na licytację wystawiła dwa diamenty. Kwota wyjściowa to 900 tysięcy talarów. Stalowe Serce licytuje 300PP. Aktualna oferta to 1,6 miliona talarów, a cena kup teraz to dwie koście kosy. Armagedon za wywary herbaciane sprzeda czaszkę na narbonusa. Obecna oferta to 200 wywarów. Artvonc licytuje nową czaszkę za talary, diamenty i klucze. Jak sam właściciel podaje obecna cena to 6,5 miliona talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article