RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 08.05.2008

Padło dziś kilka gryfów, feniksów, z dwie chimery. Stoi dżin, golem, mamut czy glizda. Wydaje się że wiele monstrów zaczęło znacznie szybciej wstawać.

Turpin powstrzymał najazd koczowników na wioskę w Ogrodzie zdobywając w walkach konika stepowego. The Phantom zdobył dziś zmaksowane pirytowe chodaki po ataku na Tibo. Dark Horse zarobił prawie 200 tysięcy talarów na wygranej walce z atamanem StoiGniewem. Dżunka wyciągnęła 220 tysięcy z Vivienne deFaer.

W wątku islamistów poruszono temat pokuty za grzechy dotyczący Anny Jagiellonki – obecnie mułły. Jak stwierdził sułtan – w obecnym pokoleniu zejść z CL Zigury szans nie ma, chyba że zmieni się sułtan. Życzył jej oraz Zazrielowi spokojnej śmierci.

Rzeźbiarze w dzielnicy 1000 rzemiosł zapłacą nam dzisiaj około 6800 talarów za każdą sztukę jedwabiu. W rozkwicie produkcji peleryn nikt nie sprzedawał i cena przekroczyła 10 000 talarów za sztukę, niestety obecnie na przełęczy średnio znajdujemy 15 sztuk kwarcu na jedną pelerynę do tego śmieci w postaci siarki i kamieni oraz szmaragdy. Zbieranie stało się mało opłacalne i rynek peleryn oraz kwarcu załamał się, a do łask wrócili rzeźbiarze.

Słonko licytuje znalezioną na polanie kryształową czaszkę. Obecna oferta to 5 milionów talarów. BorysB sprzeda dwie antyczne tarcze achajskie, a Łowca Koszmarów sprzeda szablę dżina.

W Orgrodzie Stary Hefesa sprzeda 100 beczek śledzi, Monder pozbędzie się Trollego hełmu. Septymiusz kupi 100 wódek. W Zigurze Boss kupi jad, stal oraz PP. Nar Thalion sprzeda 200 medalionów z półksiężycem. Ariena kupi używany żaglowiec. W albiońskim lesie yakuza Mściciel skupuje każde ilości pustych beczek. Smiallly sprzedaje pirytowe opancerzenie oraz szablę dżina.

Na bazarze w Zigurze za 330 tysięcy talarów wystawiono hełm wikingosia. Milion talarów zapłacimy za tarczę dżina, a kwarcowy napierśnik kosztować nas będzie 880 tysięcy talarów. Pirytowe nagolenniki i naramienniki kosztują około 500 tysięcy talarów. Szabla dżina czy młot Toorusa to wydatek miliona talarów.

Jutro od około 18:00 zlot graczy w Warszawie w pubie Merylin na polach mokotowskich. Swoją obecność zapowiedziało zadziwiająco wielu graczy, w tym Ondrasz, Bull, a może i nawet jegomość Gager.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article