RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 09.04.2008

Armagedon ubił dziś Cerbera, padł także Feniks, Demon Moron, Pingwin, a także lodowy golem i strażnik jama, który jednak dość szybko wstał. Stoi mamut, dżin oraz smok.

Baybars Bunduqdari wygrał pojedynek z kanclerzem bundzem zarabiając 25 tysięcy talarów oraz kozaczki z futerkiem.

Zielony Ony wyszedł dzisiaj z ciekawą propozycją zmiany w grze umożliwiającej tworzenie gildii czy bractw. Obecnie mamy tylko grupki graczy rozpoznawalnych po wspólnym członie w nazwie – np. yakuza, różowa familia, lecz dla gry takie grupy nie istnieją. Zielony proponuje by wprowadzić możliwość zakładania grup, gildii, co wiązałoby się z dodatkowymi opcjami dla członków jak np. wspólny mini magazyn do wymiany towarów. Bullroagh zaproponował także by stróże prawa mieli nieco większe bonusy czy też inne opcje w grze umożliwiające skuteczniejsze wykonywanie swoich obowiązków oraz zwiększające efektywność postaci stojącej praktycznie cały czas w mieście.

Ledwo co ucichła wrzawa po weekendowym zamieszaniu z przedmiotami, a już pojawiają się kolejne problemy z grą. Alexia straciła w niewyjaśnionych okolicznościach podpisany kwarcowy napierśnik.

Hipolita Lilith założyła Amazońską Akademię Walki mającą na celu pomoc młodym paniom, a także rycerzom, którzy przysięgną stawić się na placu boju na wezwanie Hipolity.

Piekielnica Tabitha wystawiła na licytację za PP wiele ciekawego sprzętu takiego jak hełm obri i achajski, kościa kosa, trole hełmy, antyczna tarcza achajska czy kwarcowy napierśnik. Septymiusz wystawił na sprzedaż zmaksowaną kością kosę. Obecna cena to 1,4 miliona talarów. Praktycznie identyczną licytację prowadzi Verahin, który sprzeda kosę za PP.

W Orgrodzie ogiera wschodniego za 170 tysięcy talarów sprzeda Realista. Theophano sprzeda natomiast 20 wędek. Farmer kupi tanią używaną łódkę. W Zigurze Jester Jotun kupi 50 stali oraz 10 win. Marcelinho sprzedaje oleje, a Sachem sprzeda tanie piwo oraz nagolennik pirytowy. W Albionie Stalowe Serce sprzed 35 smoczych zębów, a Lord Omen sprzeda 100 stali.

W Zigurze za 770 tysięcy talarów nabyć możemy hełm wikingosia, a za 100 tysięcy więcej posiąść możemy hełm trolla. Pirytowy naramiennik wystawiono za 330 tysięcy talarów, a za 550 tysięcy można kupić pirytowy nagolennik. Czarny sztylet kupić można za 850 tysięcy, kością kosę za milion, a golemową włócznię za 121 tysięcy talarów. Szmaragdy sprzedawane są poniżej 5 tysięcy talarów za sztukę, a kwarc możemy kupić już za 1060 ta. Dość drogie są narzędzia takie jak kilofy dostępne w cenie od 4000 talarów.

W piątek spotkanie graczy w Warszawie, a dzień później zlocik w Katowicach, na którym spotkamy także różowego motylka i szogunkę.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article