RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 09.05.2008

W nocy gra miała pewne problemy z płynnym działaniem, lecz tury nie uległy przesunięciu.

Padła dziś chimera, sfinks, cerber, kilka gryfów. Stoi golem, dżin, mamut oraz glizda jak i bazyliszek w jarze.

Sułtan Bloody Fox zagustował dziś w beczkach śledzi popijanych herbatą zakrapianą czystą orgrodzianką, co w efekcie dało wygraną z roninem Trokpolem.

Złowieszczy RK opublikował kolejną aplikację związaną z areną albionu – a dokładnie „Zbrojownię Albionu". Jest to zwykła desktopowa aplikacja, która za pomocą paru klików pozwoli wybrać dowolne uzbrojenie i policzy dla niego parametry takie jak atak czy obronę, a także obronę z uwzględnieniem wywarów herbacianych i więcej. Szczegóły na www.crpg.rk.edu.pl i na forum Areny Albionu.

Listy żelazne dla kupców będzie można jutro odebrać w Orgrodzie od Złowieszczego RK. W werbiksie listy rozdawane będą w Zigurze i okolicy. Chętny proszeni są o wysłanie zgłoszeń.

W Zigurze na bazarze znajdziemy hełm Wikingosia za 385 tysięcy talarów, Kwarcowy napierśnik za milion, czy pirytowe nagolenniki i naramienniki za 550 tysięcy. Szabla dżina to wydatek 770 tysięcy talarów. Brak kwarcu, natomiast szmaragdy kosztują niecałe 6 tysięcy, a peleryny 70 tysięcy.

W KurKor a także w Orgrodzie Armagedon kupi 150 bukłaków. Horhez kupi zmaksowanego astara, a Fyfti sprzeda około 100 stali. Tempimuch kupi skrzydła dedala. Dark Horse zamieni zmaksowany antyczny trójząb trojański na achaja. Marko z Lesnej kupi liście herbaty, bukłaki oraz przyjmie pomoc przy wielkotonażowej produkcji wywarów. W Zigurze BOSS kupi jad, stal oraz PP. Dwight Stiffler sprzeda 60 olejów za około 180K. Dante Bellaxos sprzeda skrzydełka. W Albionie Mah Ikus szuka stolarzy, oraz kupi spore ilości beczek. Crews sprzeda 129 smoczych zębów.

Publicanus Nesrin licytuje 500 PP, a Uesugi Kenshin ulepszany miecz astara. Tortuffe pozbędzie się 5 kluczy do skrzyni.

Prawosławne Ladys – rf Różowy Motylek oraz Etirah mają kaprys, w związku z czym prowadzą casting na nosiciela zmaksowanych bambusowych drzazg... szczegóły w wątku dla Prawosławnych.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article