RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 10.03.2008

Powstał strażnik Jama i droga na jakże popularną ostatnio wyżynę została zablokowana. Stoi także glizda i jak donosi Tempiuch ma wysoką obronę i niski atak. 1550 obrony powinno wystarczyć, natomiast atak powinniśmy mieć zdecydowanie większy niż 1700. Bazyliszka bito, lecz nadal ślepia na skalny jar. Piaskowy dżin ustał ataki doświadczonych sishenów i trzeba czekać aż zbiorą siły na kolejny atak. Zachęcamy wszystkich rycerzy do raportowania na forum o stanie poszczególnych monstrów. Skoordynuje to wyprawy sishenów i narbonusów.

W Zigurze szaleje dentysta MeReSin, który z chirurgiczną precyzją wyszukuje pełne sakiewki. Neowizenho z Albionu szalał w Orgrodzie, lecz dzielny osawuł Bullroagh spod moherowego beretu ukrócił jego rozboje. Asklepios został zaatakowany przez Sofixa i wzbogacił się o muła, a gdy nie pozostał mu dłużny do kolekcji doszedł młot Toorusa.

W najlepsze trwa obijanie czarnej straży Nazgula. Każdy prawy rycerz może dołączyć do zabawy, lecz zalecamy zabranie zapasu listów lub innych środków obronnych.

Esperal przemycał trzystusześćdziesięciopak piwa do koszar w albionie drzwiami i oknami, niestety dowódca okazał się spragniony i na 360 piw weszło 80 sztuk, co biorąc pod uwagę poziom księcia nie zaskakuje. Polecamy wszystkim podnoszenie statystyk na bieżąco, bo im wyższy poziom tym gorzej.

W Zigurze nie słabnie handel cennym towarem. W obrocie znajdziemy trzy hełmy Wikingosia od 825 tysięcy talarów, cztery Trolle hełmy w tej samej cenie, tarczę kwarcową, zbroję kwarcową i legionisty, dwa bicze wampa od 460 tysięcy talarów i dwie sztuki płonącego nunczaku, a także po jednej sztuce kościej kosy, szabli dżina i ogona cerbera.

thug Avencil licytuje ulepszoną kością kosę za talary lub kwarcowy sprzęt. Obecna oferta to 700K i 4 mohery. Podobną kosę za podobne pieniące możemy licytować u Kalanetixa. Piotroniusz Wielki sprzedaje dwa diamenty. Obecnie zainteresowany daje za nie 3,5 miliona talarów. Sprzedanie 800 PP w Zigurze zajęło McRapowi niecałą turę.

Wszystkie mamy i tatusiowie pracujący w naszej zacnej redakcji pozdrawiają Galahanda, który został tatusiem już drugi raz, a także Marrtikę, która została mamusią Lorda Hypnosa.

W najbliższy piątek szykuje się spotkanie graczy w Warszawie w znacznie większym gronie niż zazwyczaj. Wszystkich warszawiaków jak i innych graczy zapraszamy do Kwadransa. Rf Różowy Motylek obchodzić będzie swoje 18 urodziny... co z tego że drugie 18, ważne że będzie fajna różowa atmosfera.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article