Albionowe wiadomości 10.05.2008

Stoją monstra blokuję dostęp do gór i lodowca. Nie ma już bazyliszka, chimery ani gryfa. Biega wąż oraz troll. Monstra są tak silne że mało kto podchodzi do ich bicia i zapowiada się że za szybko nie padną. Dodatkowo niektórzy monstrobójcy wzięli sobie wolne.

Bloody Fox wygrał wybory na sułtana Zigury, lecz ogłosił iż będzie to jego ostatnia kadencja.

Wróciła kolejna wyprawa kupiecka z nowogrodzianina, lecz jak zawsze nie zwróciła w pełni zainwestowanych funduszy. Tym razem wróciło około 60% zainwestowanej kwoty.

17 Argosba miał miejsce najazd koczowników na wioskę w Orgrodzie. Vivienne deFaer wzbogaciła się w ogiera wschodniego.

Uesugi Kenshin również w Argosbie znalazł kryształową czaszkę na polanie śmierci. Czaszkę wystawiono na sprzedaż.

Nabór na dziewice trwa, natomiast w grze nie widać zmian, choć autor w pierwszej kolejności chce wykończyć wyżynę, po czym zajmie się innymi zmianami w grze, w tym usprawnieniem magazynów, pływania i przekazywania PP. Dzisiaj Malkon ogłosił konkurs na grę karcianą bazującą na Arenie Albionu. Główna nagroda to 1000 PP.

W Albionie Cień Niewidocznego sprzeda konia arabskiego za 50 tysięcy. Maćko Niezłomny sprzeda 50 beczek śledzi. SIRRAH sprzedaje pierścień Allegedly, pirytowe nagolenniki i naramienniki oraz trolli hełm. W Zigurze Serion vel Fanroth sprzeda 39 wody, Sharkha sprzeda za PP zmaksowaną kością kosę oraz kwarcowy napierśnik. Nar Thalion sprzeda 215 medalionów z półksiężycem. Vivienne deFaer w Orgrodzie sprzeda 204 miodów za niecałe półtora miliona talarów. Kamienne Serce za smocze skóry, nagolenniki czy naramienniki kupi od katolika duże ilości beczek śledzi. Złowieszczy RK kupi za wywary i inne towary smoczy napierśnik lub smocze skóry.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy hełm Obri za milion talarów, a także hełm Trolla za 720 tysięcy talarów. Kwarcowy napierśnik kosztuje 820 tysięcy, a pirytowe naramienniki i nagolenniki kosztują 515 tysięcy. Bicz wampa kosztuje 618 tysięcy talarów, a trolli topór milion talarów. Grudki złota kosztują niecałe 5000 talarów, a odblaskowe peleryny można kupić za niecałe 50 tysięcy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact