Albionowe Wiadomości 10.06.2008

16 Bertin, tura 29756. witamy w albionowych wiadomościach.

Stoi gryf, bazyliszek oraz monstra blokujące przejścia, choć od paru tur nie ma doniesień o pojawieniu się nowego golema. Pojawił się także pingwin.

BED Girl zaatakowała narbonusa Matello i zdobyła dzięki temu pirytowy naramiennik. QURT z Pomorza zaatakował na arenie Horatio Hornblowera i stracił na tym smoczy napierśnik.

Z nowości w grze – na wyżynie pojawiły się zdarzenia losowe. Paren Von Ras stracił 1 punkt mobilności przez wiatry wiejące z sawanny, a nawet „Zdarzenie w czasie drogi: Ciemo nabazgrało ci w życiorysie i reputacji pozytywnej mniej o 1"

Sułtan ponownie wybrany został Jakub z Witosa. Nowa kadencja obyła się bez wprowadzenia nowych praw.

Już niebawem rusza wielki quest – zadanie dla prawosławnych. Szczegóły zna von Fiederhorf, lecz nie chce ich zdradzić do końca. Trochę informacji znajdziemy w wątku dla prawosławnych.

Malkon ogłosił wyniki konkursu na grę karcianą opartą na Arenie Albionu. Niestety żaden z projektów nie był w pełni wykończony, przez co nagroda została rozdzielona pomiędzy autorów zgłoszonych prac.

W Zigurze po 24 BambiDZKA sprzeda nową łódkę. Odeusz siwy kupi zmaksowany lub ulepszany pazur sfinksa. Powalin skupuje Yin Yangi, a Złowieszczy RK zakupi smoczą skórę za dostawy określonych towarów. W Albionie Esperal de la Visuel kupi PP za talary lub smocze zęby. Rahl Posępny sprzeda 130, a Scorp 100 beczek śledzi. W Orgrodzie rf Sir Piqs sprzeda za 200 tysięcy zmaksowanego ogiera wschodniego. Kasztanowa Panienka kupi grudki złota, a Sarcil sprzeda antyczny hełm achajski. thug Norbikus sprzeda 310 liści herbaty.

A już w najbliższą sobotę spotkanie graczy w Warszawie, w czasie którego będzie można zobaczyć samego autora czyli Malkona ;)

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact