RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 11.03.2008

Malkon na Albionowym forum utworzył nowy wątek – ankietę „który serwis pomocy dla graczy wolicie". Każdy z graczy może oddać głos na jeden z dwóch poradników – jeden prowadzony przez sir Grocha Zielonego i drugi prowadzony przez Mialka z Landsberga. Zachęcamy do głosowania i komentowania.

Rf Różowy Motylek przypłynęła do Orgrodu na wybory, lecz zanim odbędą się wybory można parę razy przyłożyć Gliździe. Należy się spodziewać rychłego padu monstrum. 11 Gortida Aivar ubił lodowego golema. Niestety golem powrócił w następnej turze. Piaskowy dżin również ubity przez Aivara.

Za około 23 tury wybory na króla w Albionie. Czy Nazgulowi uda się utrzymać władzę, czy też prawi katolicy obalą tyrana. Dowiemy się już niebawem. Wybory na Cara już jutro o 9 rano.

W Latarni znów znaleziono antyki. Luna znalazła antyczny topór, a Anartax znalazł hełm achajski.

Ostatnia wizyta Von Fiederhorfa w tajdze skończyła się porwaniem przez kozaków, którzy nie byli skłonni szybko go wypuścić. Za każdym razem, gdy udało mu się wyjść to był porywany ponownie. Jednak brawurowa akcja ratunkowa przeprowadzona przez Bullroagha, Galahanda i Andyego z pomocą Cara i Dalegora zakończyła się pełnym sukcesem i zacny prawosławny rycerz został wyrwany ze szponów kozackiej siczy.

W Zigurze dziś nieco mniej ofert. Naszą głowę przyodziewać może hełm Obri za okrągły milion talarów. Przed ciosami chronić możne nas tarcza legionisty za 660 tysięcy lub tarcza kwarcowa za jeden milion talarów. Golenie warto zasłonić pirytowym nagolennikie, który możemy nabyć za 550 tysięcy talarów. Naostrzony czarny sztylet to cena 540 tysięcy talarów, ogon cerbera kupimy za milion, a golemową włócznię za jedyne 165 tysięcy. W handlu znajdują się aż trzy koście kosy w cenie od 825 tysięcy talarów. Galerę kupić możemy za 770 tysięcy talarów, własną łódź rybacką nabędziemy za 200 tysięcy, klucze do skrzyni za jedyne 363 tysięcy talarów.

Mandrev von Mych sprzedaje maczugę czaszki za PP, talary lub inny sprzęt. Kalanetix w Zigurze ma do sprzedania 100 miodów pitnych.

Kto jest najlepszym dżinobójcą? Trudno powiedzieć, lecz licząc ubite dżiny przoduje Aivar, Kamienne Serce i Sir Godzio z trzema ubitymi dżinami, tuż za nimi z 2 zwycięstwami Waleczne Serce. Po jednym dżinie ubili ostatnio także AmazinG, Azrail, Cadzik , Damianek i Learyt. Pozdrawiamy wszystkich bijących monstra i życzymy powodzenia.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article