RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 11.04.2008

Padł lodowy golem, lecz w turę po ubiciu wstała nowa sztuka. Pokonany został także feniks oraz chimera. 20 Godeto stał mamut oraz glizda a w katakumbach biegał bies. Piaskowy dżin zaczyna się już chyba starzeć.

Już jutro odbędą się wybory króla Albionu. Wszystkich katolików zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

Hipolita Lilith zbiera w Zigurze dary dla Amazońskiej Akademii Walki. Narzędzia czy używki są mile widziane.

Kilku graczy zauważyło dzisiaj w walkach niekorzystną losowość. Atakujący na kondycję narbonus padł na rany mając 300 obrony więcej niż atak przeciwnika, a atakujący wojownik wushu mając 365 nadwyżki ataku zadawał zaledwie kilkanaście ran. Może to być spowodowane dzisiejszą aktywnością Malkona, a wiemy o niej po błędach w grze jakie się pojawiły – na pewien czas gracze stracili możliwość przekazywania przedmiotów, czy wystawiania opinii graczom.

Mieliśmy nieduży wysyp czaszek i obecnie na licytacjach wystawione jest około 5 czaszek. Oprócz nich licytowany jest także hełm achajski za klucze i diamenty.

W Zigurze Drewniany Zbój kupi codziennie duże ilości Yin Yangów. Silwanus sprzeda zmaksowany kwarcowy napierśnik. W Orgrodzie General sprzeda puste beczki, a Damianek pilnie kupi miksturę teleportacji. W Albionie JustGreg sprzedaje łódki.

W Zigurze na bazarze mamy kilka ciekawych przedmiotów takich jak hełm wikingosia za 770 tysięcy talarów, kwarcowe napierśniki za milion talarów, pirytowe nagolenniki i naramienniki za niecałe 500 tysięcy talarów, czy szabla dżina i kościa kosa za 700 tysięcy. W Orgrodzie dostępne są trzy kwarcowe napierśniki za milion talarów, a także szabla dżina za niecałe 700 tysięcy talarów, młot toorusa za pół miliona, czy płonące nunchaku za 618 tysięcy talarów. Dostępnych jest około 50 ikon już od 1000 talarów.

Dostępna od paru dni strona umożliwiająca dodawanie do gry kwadratowych herbów nie działa poprawnie, co w efekcie może doprowadzić do blokady konta na 20 tur za używanie podejrzanych narzędzi. Jak sam autor napisał – nie poleca stosowania tego typu programów.

Urodziny swe obchodzi dziś zacny rycerz Andy. Życzymy wszystkiego najlepszego, co zapewne jest oblewane na odbywającym się właśnie zlocie graczy w Warszawie.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article