RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 12.03.2008

Straciliśmy dziś w nocy jedną turę, lecz bez poważniejszych konsekwencji. Oznacza to jednak iż wybory na króla w Albionu odbędą się między 4 a 6 rano. Carem w Orgrodzie został ponownie Michał Monomach.

berserk Memento Mori pokonał dziś Cerbera, natomiast Troll padł ofiarą Rafoniusza. Padły też dwa sfinksy. Rafoniusz odniósł także zwycięstwo okraszone włócznią nad Lodowym Golemem. Smoka nikt nie bije jak na razie i chyba postoi do wyprawy rodzimków. Glizda natomiast okładana jest od wczoraj przez kilku sishenów i dwie sishenki, co oznacza iż jej tury są policzone.

Monstrualne monstrum Strażnik Jama stoi i mimo prób kilku rycerzy jeszcze postoi. Wieść niesie iż bicie Jamy nie leży w interesie skrzydłorobów... A co z biednymi zbieraczami kwarcu?

Na forum Bloody Fox poruszył zmiany w grze, gdzie narbonusi zabijają na kondycję monstra tracące 1 punkt kondycji na rundę walki – np. wyprawy rodzimków na smoki. Jego zdaniem zmiany statystyk monstrów doprowadziły do tak nielogicznych zjawisk w grze, gdzie sisheni są za słabi na niektóre monstra. Z drugiej jednak strony należy uwzględnić fakt iż obecnie pierścień rybaka posiada Aivar i spółka. Post sułtana wywołał gorącą dyskusję, której nie da sie w pełni streścić.

Predo ubiegający się o urząd władcy w RaaniDill przygotowuje konkurs dla hindusów. Ponad dwieście sztuk poświęconego mleka już czeka na rozdanie. Czas płynie, rycerze się starają, lecz jak na razie nie zanosi się na rychłe wybranie nowego władcy i wykończenie krainy przez autora.

Sir Amik opublikował nowe wydanie Wieści Orgrodu, które to możemy nabyć przy słupie.

Co ciekawego możemy kupić w RaaniDill. Sprawdził to nasz dział gospodarczy. Z ciekawszych surowców można wymienić 8 sztuk barwnika czarnego w cenie od 30 tysięcy talarów, 24 sztuki maku od dwóch tysięcy talarów czy prawie setkę tanich kilofów. W Zigurze za okrągły milion można kupić parę rzeczy takich jak tarcza legionisty, pirytowy naramiennik, ogon cerbera, szabla dżina czy kościa kosa. Za 165 tysięcy talarów natomiast możemy kupić już golemową włócznie. Kwarcu są już nieduże ilości w cenie około dwóch tysięcy talarów.

Grzesiu Dobry sprzeda w Zigurze duże ilości medalionów z półksiężycem. Czarne charaktery gustujące w przykurzonym sprzęcie mogą zainteresować się licytacją antyków rycerza Fire of Death. Natori natomiast licytuje zmaksowany Młot Toorusa, obecnie za ponad milion talarów. Smoczo-antyczną licytację rozpoczął także Cavalorn.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article