Albionowe wiadomości 12.04.2008

Z końcem Argosba nie było ani mamuta ani glizdy. Pojawił się natomiast niedawno nowy pingwin. Padł także Wielki Han, Sfinks oraz Chimera. Stał bazyliszek lecz widłami zahaczyło o niego paru sishenów. Wejścia w góry są zablokowane.

Kamil K na arenie pokonał dziś anonimowego podkomorzego i zdobył zmaksowaną tarczę kwarcową.

Z ostatniej wyprawy organizowanej przez nowogrodzianina wróciło AŻ 56% zainwestowanych funduszy.

Kilka, kilkanaście tur temu miał miejsce wysyp kryształowych czaszek i około dziesięciu sztuk znajduje się obecnie w obrocie, lub też jest wykorzystywane przez sishenów. Kupcy chcący zostać narbonusem powinni czym prędzej szukać właścicieli i uzgadniać szczegóły transakcji.

W Albionie Dunadan kupi opium, a Kruko sprzeda skrzydła dedala. W Orgrodzie Kaffas sprzeda dwa klucze do skrzyni, diament oraz antyczny hełm achajski. Rymon Von Ras oraz KIREJ sprzedadzą duże ilości pirytu i grudek złota. Metoh Kang sprzeda natomiast 130 ikon. Zielony Ony kupi jedwab. W Zigurze McRap sprzeda niedrogo 98 win, Horhez kupi 30 stali, a Blade Hope sprzeda 100 bukłaków za 50 tysięcy talarów.

Alexia wymieni zmaksowany trolli topór na inną zmaksowaną broń. Damianek za wywary herbaciane sprzedaje hełm legionisty. Perdido za PP licytuje do poniedziałku prawie zmaksowany kwarcowy napierśnik. Reaktywatorka sprzedaje za talary nową kryształową czaszkę, a obecna oferta to 4 i pół miliona talarów. SIRRAH wystawiła natomiast kwarcowy napierśnik, pierścień allegedly, pirytowy naramiennik i nagolennik, szablę dżina oraz dwa trolle hełmy.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy takie precjoza jak hełm trolla i katanę za 770 tysięcy talarów. Młot toorusa wystawiono za milion talarów. Mało jest grudek złota na bazarze i cena sięga 7000 za sztukę. Jedwab kupimy już za 8200 talarów. Cena odblaskowej peleryny to około 80 tysięcy talarów. W sprzedaży znajduje się także oko golema wystawione za milion talarów.

Spotkanie graczy w Warszawie przeciągnęło się do wczesnych godzin porannych, lecz impreza była świetna i dawno takiej nie było. Efektem ubocznym była niedyspozycja kilu graczy, w tym solenizanta w dniu dzisiejszym :D A trzeba dodać że dzisiaj ma miejsce zlot graczy w Katowicach i niektórzy gracze mają zaiste rozrywkowy weekend z Areną.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact