RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 12.06.2008

16 Martek, tura 29796. witamy w albionowych wiadomościach.

Padła strażniczka Boduika oraz Gryf. Wstał niedawno bazyliszek oraz lodowy golem. Stoi komplet monstrów blokujących przejścia.

Jak się okazuje na wyżynie stracić można siłę, pozytywne oraz negatywne opinie, obronę przed jak i samą kradzież. Podobnie jak w górach czy na lodowcu można też znaleźć byłe przedmioty graczy.

Rycerz Triada Fu Shin został wsadzony do więzienia w momencie wypływania z portu co w efekcie wywołało znany błąd i ów rycerz miał 6 tur podróży i 20 tur więzienia :)

W Albionie Tabaluga sprzedaje pióra, Cadzik kupi każdą ilość proszku z rogów, a Rana Arvalis sprzeda skrzydła dedala w dobrym stanie. Dark Horse odda 109 bukłaków, a BambiDZKA przez bazar sprzedaje beczki oligoceńskie. W Orgrodzie Fiorentinus sprzeda 5 gourau, a Rafael sprzeda pirytowy nagolennik maks. W Zigurze Krwawy Anioł potrzebuje dużych ilości bukłaków, natomiast Kukers oferuje duże ilości olejów

Argemka oraz Mah Ikus licytują po antycznym toporze achajskim. Avatar Jotpe licytuje diament oraz 5 kluczy, a Khazat smoczy nagolennik. Hotty sprzeda 3 dworki i 4 chaty w Albionie.

W Zigurze na bazarze znajdziemy trolle hełmy od 715 tysięcy talarów, a także nienaprawialny pierścień Allegedly za 900 tysięcy. Z broni dostępny jest trolli topór za milion talarów. Dostępne jest ponad 20 sztuk kwarcu od 6500 talarów za sztukę. Cena peleryn wacha się w okolicy 70 tysięcy talarów. Kupić możemy także 14 kluczy do skrzyni od 330 tysięcy talarów.

A już w najbliższą sobotę spotkanie graczy w Warszawie, w czasie którego będzie można zobaczyć samego autora czyli Malkona ;) Spotkanie odbędzie się na polach mokotowskich w barze merylin, a uczestnictwo zadeklarowało około 40 osób.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article