RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 13.04.2008

Od wczoraj szaleje epidemia roznoszona przez kilku celowo zarażających rycerzy. Po opanowaniu Albionu i Zigury epidemia dotarła także do Orgrodu. Zarażonych uprasza się o chowanie się na czeladnika.

W werbixie padł pingwin, duch centuriona oraz Goryl Bombelek ubite przez Totcoma, a także Chimera pokonana przez Apocka. Stoi obecnie Glizda i Mamut długokły. Przed soriuhem droga w góry była otwarta z obu stron.

W Zigurze kilku nieostrożnych rycerzy straciło wczoraj cenny sprzęt. Shosuke Asuhara zdobył antyczny trójząb trojański pokonując Jedrzeja. Radziallo zdobył zmaksowane pirytowe chodaki, a Ropeflake oprócz chodaków wzbogacił się o kością kosę, nie wspominając o zdobytym wcześniej ogierze wschodnim i trollim toporze. Swetla Na donosi iż przy 242 dużych punktach obrony przed kradzieżą MuadDib jeszcze się przebija, leczy po podniesieniu umiejętności do 262 kradzież już mu się nie udała.

Na poniedziałkowy wieczór Odeusz siwy zamówi jedyne 200 sztuk liści herbaty. W Orgrodzie James Hetfield kupi 100 miodów za PP. Dalegor sprzeda 36 jedwabiu i 8 odblaskowych peleryn. W Orgrodzie na bazarze znaleźć możemy Trolli hełm oraz katanę za 770 tysięcy talarów, a także młot toorusa za milion talarów. W Zigurze na pustyni Sir Hermes Carnelius zakupi bukłaki i wodę, a Samotny Jeździec sprzeda większe ilości błogosławionych ikon. W Albionie thug Avencil poszukuje gorzelnika do napełnienia dzbanów, a Argonath kupi lub zamówi do 150 skór garbowanych. Bogdan Szlachetny sprzedaje smołę po 10 tysięcy talarów sztuka.

Alexia wymieni zmaksowany trolli topór na inną zmaksowaną broń. Ummagumma neo sprzeda zmaksowany miecz astara oraz hełm obri za klucze do skrzyni. Musashi Miyamoto JAP licytuje zmaksowany antyczny hełm achajski.

Wasali ostatnio szukają rycerze tacy jak: narbonus Esperal de la Visuel, ksiądz Pan Stefan, czy namiestnik Kościotrup. Żony poszukuje Baybars Bunduqdari i jak sam pisze:

„Szukam partnerki do łóżkowych maratonów i malowania kredkami świecowymi... A każdym razie: TO będzie ciekawy i urozmaicony związek :D"

Związek małżeński zawrzeć pragnie także: podkanclerzy Artafix Biały, witaź Sir Amik, Bogdan Szlachetny II i wieeeelu więcej samotnych panów. Chyba autor powinien reklamować się na TVN style i w nowej Tinie :)

Ostatnie spotkanie graczy w Warszawie było tak udane że zanim przestało szumieć wszystkim w głowach pojawiły się plany na kolejne spotkanie w najbliższy piątek lub sobotę. Lokal jeszcze nie wybrany. Równie udane było dość liczne spotkanie w Katowicach. Szczegóły na albionowym forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article