RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 13.05.2008

Stoi Gryf, chimera oraz bazyliszek, nie licząc monstrów blokujących przejścia. Smok jest bity i na turach należy spodziewać się jego padu. Jeżeli kolejne sztuki nie będą miały nietypowych parametrów to należy spodziewać się kilku ubitych sztuk. Przeszkodą w zbieraniu zębów i biciu smoków może być Yakuza, która atakuje bijących, a sam Trokpol zapowiada iż będzie dobijał smoka chwilę przed zmianą tury. Padły dziś dwa feniksy, jeden sfinks oraz jedna chimera. Autor jak zapowiedział tak zaczął bawić się atakiem i obroną monstrów zwiększając m.in. atak wszystkim monstrom.

Serafin Asterion pokonał dziś Sir Franka i zdobył ogiera wschodniego. QURT z Pomorza wzbogacił się o muła, a Madżik o skrzydła dedala.

Na kolejną kadencję na króla Albionu obrany został Polski Ivanchoe.

Wielu graczy chciałoby zdobywać doświadczenie, lecz w przypadku MuadDiba wyższy poziom to mniej trofek. Uważne oko spostrzegło dziś że konstabl MuadDib stracił 3000 doświadczenia poniżej limitu awansu.

Publicanus Nesrin sprzeda w Albionie 100PP, a Chrumo sprzeda 15 PP w Zigurze za 7000 od sztuki.

W Zigurze Rafael kupi za talary smocze zęby, natomiast Adelide kupi skrzydła dedala. Argemka kupi duże ilości dzbanów, a sprzeda zmaksowany ogon cerbera. Blade Hope sprzeda 80 win. W Orgrodzie Dalegor sprzeda 190 liści herbaty oraz 120 grudek złota. Knight Kub sprzeda 50 beczek śledzi, a Lady Sicatriz kupi 38 stali. W Albionie BONAWENTURA sprzeda kwarcową tarczę oraz pirytowy naramiennik. Bogdan Szlachetny sprzeda 96 relikwi, a Sachem sprzeda 100 piw lub wymieni na dzbany.

Na bazarze w ogrodzie znajdziemy za około milion talarów hełm Obri, trolli hełm, czy kwarcowy napierśnik. Pirytowy nagolennik to koszt 500 tysięcy talarów. Grudki złota kupić możemy już za 8000 talarów, a jedwab wyceniono na 9000. Odblaskowe peleryny kosztują około 70 tysięcy. Na ziguryjskim bazarze znajdziemy trzy hełmy obri. Najtańszy kosztuje 790 tysięcy talarów. Kwarcowy napierśnik wyceniono na milion talarów, a pirytowe naramienniki i nagolenniki na pół miliona. Z broni wystawiono jedynie kością kosę. Brak natomiast kwarcu.

Na 14 czerwca szykuje się duże spotkanie graczy w Warszawie, które pewnie przyciągnie moderatorów czy też autora gry - szczegóły na forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article