Albionowe Wiadomości 13.06.2008

16 Godeto, tura 29816. witamy w albionowych wiadomościach.

W grze pojawił się błąd skutkujący wylogowaniem przy próbie użycia z paska niektórych pokarmów jak ośliny czy dziczyzny małej.

Brak bazyliszka, golema a także glizdy. Stoi natomiast smok oraz pozostałe monstra blokujące przejścia.

Z gry odchodzi coraz więcej znanych graczy. Ostatnio skasował się Mistic Garret, Radziallo, Susellek, czy książę Pan Albionu Pogromca. Ich miejsca autor poprzez reklamy zastępuje hordami nastolatków, którzy nic nie wymagają, nic nie wnoszą do gry, ale PP kupują.

Odchodzenie graczy i frustracja pozostałych wpisuje się ostatnio w falę żalów i rozgoryczenia graczy różnych frakcji na zmiany wprowadzane i nie wprowadzane przez Malkona. Arenę Albionu czeka ciężki okres.

Thorin Von Ras licytuje nową kryształową czaszkę, Nimum antyczny achajski sygnet, a Tempimuch błonę feniksa. Fiorentinus licytuje 5 sztuk gourau.

W Zigurze za PP Marthines sprzeda zmaksowany młot toorusa, guan dao, klucz do skrzyni oraz oczy bazyliszka. Yavin kupi pas cnoty, a Zommbi pirytowy nagolennik. KamilZWK kupi wywary herbaciane, a Remlez pozbędzie się 40 dzbanów. W Albionie GOLINEK sprzeda berło mroku, a Sir Maxsymilian 91 piw. Chrumo sprzeda kamień filozoficzny. W Orgrodzie VanSocrates sprzeda śledzie i medaliony, a Diline kupi 4 barwniki czarne. Kakauko kupi 100 grudek złota.

W Zigurze na bazarze znajdziemy pirytowy nagolennik za 400 tysięcy talarów, bicz wampa za 733 tysięcy oraz golemową włócznię za 120 tysięcy.

Już jutro od 16-17 na polach mokotowskich w barze Merylin w Warszawie zlot graczy. Zapraszamy wszystkich gorąco!

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact