RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 14.03.2008

Błąd związany z nie pojawianiem się worka czy bukłaku został naprawiony. Naprawiony został też błąd SQL wyskakujący przy walkach. Jak donosi Paren Von Ras w dżungli znów popsuci są komputerowi przeciwnicy – Malkon rusz się i napraw to!

Zgodnie z zapowiedziami w profilu nie można już stosować kodu HTML, lecz można wybrać jedną grafikę z galerii, która również wyświetli się w profilu. Jeżeli chcesz umieścić listę ofert i inne informacje wtedy stwórz prostą grafikę GIF np. w Paincie i dodaj do galerii.

Trwają zacięte walki z piaskowym dżinem. Azrail w jednym ataku zabrał mu aż 23350 ran, lecz bez zaopatrzenia wyniku tego nie powtórzy. Stoi glizda, mamut, demon moron, bazyliszek, jama... obecna liczba bijących jest niewystarczająca w porównaniu do ilości monstrów, które wstają co chwila.

Same One donosi o wysypie banitów w Albiońskim lesie, gdzie w ciągu godziny walczył ze 173 banitami.

Wśród hindusów wybuchła dyskusja polityczna związana z nadchodzącymi wyborami. Każdy z kandydatów zaczyna zabiegać o głosy, czy to poprzez prezentację programu politycznego, czy też oferując różnego rodzaju korzyści. Kto wygra wyścig o władzę to okaże się niebawem.

W Orgrodzie za 900 tysięcy talarów możemy kupić pirytowy nagolennik. Nieco droższa jest szabla dżina. Zdecydowanie tańsze są golemowe włócznie i mamucie kły. Ogier wschodni może być nasz za jedyne 130 tysięcy talarów. Producentów jedwabiu zapewne ucieszy iż surowiec ten w orgrodzie osiąga astronomiczne ceny na poziomie 15 tysięcy talarów za sztukę. Ponad setka kwarcu znajduje się w obrocie, lecz w cenie 3000 talarów i wyżej. Nie ma błogosławionych ikon, tak więc osoby płynące z Zigury mogą zabrać nieco ikon, a z pewnością zarobią.

Bullroagh sprzeda w Orgrodzie 100 beczek śledzi. Verahin produkuje peleryny i jedwab na zamówienie. Lest w Albionie sprzeda zmaksowany miecz astara za talary, warsztaty i inne dobra. W Zigurze Rafalix sprzedaje trzy skrzydła dedala, natomiast Verahin zamówi wykonanie około 200 dzbanów. Totcom w licytacji „pod piramidami" za PP licytuje dwa zmaksowane pazury sfinksa. Wolkan również za PP sprzeda antyczny trójząb trojański.

W chwili obecnej trwa spotkanie graczy w warszawskim Kwadransie. Gorzelnicy, bartnicy i winiarze są szczególnie mile widziani. Złowieszcza relacja ze spotkania już jutro.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article