RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 14.04.2008

Dzisiaj w grze pojawił się błąd dający wszystkim graczom opcje kapłana – dodawanie kondycji i ran innym graczom. Kilku rycerzy postanowiło wykorzystać to by zaatakować i pokonać innych rycerzy, za co dostali bloki. Największym pechowcem całego tego zamieszania okazał się Totcom, który po takim ataku stracił kryształową czaszkę.

Wczorajsza epidemia została opanowana i we wszystkich krainach panuje spokój.

Padł dzisiaj feniks i bazyliszek, lecz stoi jeszcze bazyliszek oraz dżin. Nie ma golema. Trwa okładanie smoka i niebawem można spodziewać się braku smoka w gnieździe.

MuadDib pokonując sishena The BuBu zdobył smoczy naramiennik. Bandytami nie są już Rybek de la Visuel i Anna Jagiellonka. Sindre zdobył dziś zmaksowaną tarczę kwarcową.

Cadzik trafił na najazd koczowników na wioskę Orgrodu. Jego stadnina powiększyła się o ogiera wschodniego.

Abbaddon za PP sprzeda zmaksowane zbroją kwarcową oraz legionisty, zmaksowany trolli komplet oraz kością kosę.

W Orgrodzie Melon rodu Syfów sprzeda tanio puste beczki. Owen kupi każdą ilość dzbanów, poszukuje także stałych dostawców. W Zigurze Blade Hope sprzeda 50 win, a Bolesław Kujawski kupi 20 dzbanów po 2000 talarów sztuka. Następca kupi skrzydła dedala o minimum 10 wytrzymałości. Wiedźmin Lambert sprzeda natomiast 280PP. W Albionie Apresente kupi duże ilości medalionów, sprzeda natomiast PP za 5 000 talarów sztuka. Predo wystawił na licytację za PP bogatą kolekcję uzbrojenia, w tym skórę smoka.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy dziś hełm wikingosia za jedyne 385 tysięcy talarów, trolli hełm za 750 tysięcy talarów, kwarcowy napierśnik za 880 tysięcy czy pirytowe naramienniki i nagolenniki w cenie około 400 tysięcy talarów. Szablę dżina wyceniono na 660 tysięcy, a kością kosę na 990 tysięcy talarów. Znajdziemy także kilka niebieskich kwiatów z kolcami, 10 skrzydeł dedala od 100 tysięcy talarów, oraz odblaskowe peleryny po około 100 tysięcy talarów sztuka.

Przypominamy także że na forum gry znajduje się wątek „Oszuści - zgłoszenia oszustw - przestroga dla innych !", na którym znajdziemy listę oszustów, oraz rycerzy o to podejrzewanych. Dzisiaj już jedna osoba nacięła się na takiego oszusta i straciła tarczę kwarcową. Czytanie nie boli.

Już jutro od 22:00 ślub Rusałki i Dzikiej Lamy. W planach świętowania do rana połączone z osuszeniem spiżarni najsłodszych miodów pitnych Aliny. Wszyscy mogą czuć się zaproszeni.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article