Albionowe wiadomości 15.04.2008

Stoi piaskowy dżin, lecz w górach było równie gorąco co na pustyni. Kilka razy padał biały smok pilnujący gniazda, lecz równie szybko pojawiał się nowy. Lodowego golema pokonał jeden ze smokobójców – berserk Memento Mori. Padł także sfinks oraz feniks.

Dark Horse wygrał pojedynek z Itiuszem de Pavulonem i zdobył jako trofeum zmaksowane washu. Smok1988 pokonał nieco wcześniej Czarnego żniwiarza zdobywając hełm Obri.

Na licytacjach pojawiło się nagle wiele smoczego sprzętu. Madzan sprzedaje dwa smocze napierśniki po cenie kup teraz 10 diamentów sztuka, a Jack Aligator sprzeda smoczy napierśnik oraz smoczy naramiennik i nagolennik, nie licząc antycznego sprzętu. Także Achaja i B O B mają w swoich ofertach smocze przedmioty. Jako że jest to dość niecodzienne zalecamy transakcje wyłącznie przez zaufanego pośrednika z listy. Należy zwrócić uwagę że niektórzy ze sprzedających są na czarnych listach. Dodatkowe zamieszanie na smoczym rynku wprowadzają doniesienia o zdobyciu takowego przez atakerów, czy kupieniu smoczego napierśnika na bazarze za milion talarów. Paserzy i oszuści nasilili swoją działalność.

W Zigurze Marcelinho kupi sprzęt obronny – tarczę achajską, czy też tarczę albo hełm legionisty lub hełm trolli. Arteus ainur tanio sprzeda w wiosce 3 muły. Liran natomiast sprzedaje oleje za talary lub PP. W Orgrodzie Odeusz siwy poszukuje zielarza, który przerobi gotowe zestawy na wywary. SpeedyXXIV kupi zmaksowany hełm Obri, a Kruszon Niedobry sprzeda 200 sztuk pirytu. W Albionie Fyfti sprzeda skrzydła dedala o wytrzymałości 5. Natalka sprzeda 25 bukłaków.

W Zigurze na bazarze kupić możemy hełm Trolla lub hełm Wikingosia za 715 tysięcy talarów, a także kwarcowy napierśnik za 880 tysięcy i zbroję legionisty za milion talarów. Pirytowy naramiennik kosztuje 770 tysięcy a pirytowy nagolennik 330 tysięcy talarów. Bicz wampa to wydatek rzędu 418 tysięcy talarów. Szablę dżina wyceniono na 660 tysięcy talarów. Na bazarze znajdziemy też gurgol za 220 tysięcy talarów oraz odblaskowe peleryny od 72 tysięcy talarów.

Apresente w Zigurze i Albionie sprzedaje praktycznie dowolne ilości PP za 5000 talarów sztuka, a w Orgrodzie Sir Grassmaste sprzeda 100 PP za 400 tysięcy talarów.

Dzisiaj od 22 ślub Dzikiej Lamy z Rusałką w Puszczy obok Hardronu. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Jako że ostatnie warszawskie spotkanie graczy było bardzo udane to szykuje się chyba kolejne w najbliższą sobotę lub piątek. Kwestia lokalu do ustalenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszany do wpisywania się na forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact