RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 15.05.2008

Turę temu padł smok ubity przez Trokpola. Padła także Boduika, z dwa feniksa i dwa gryfy. Ubity bazyliszek wstał po kilku turach, by znów zostać ubitym. Wszystkie monstra blokujące przejścia stoją i nic nie wskazuje na zmianę sytuacji w najbliższym czasie. Monstra wstają znacznie częściej i mają większy atak.

Od wczoraj na forum areny albionu dyskutuje się o rzekomej współpracy hipolity z Yakuzą. Opublikowano kilka zrzutów ekranu, lecz jak na razie brak reakcji ze strony władców poszczególnych krain.

Za 92 tury wybory sułtana w Zigurze. Będą to dość ważne wybory, jako że nie będzie kandydować już Bloody Fox. Pierwsi kandydaci już ogłaszają swój program wyborczy. Natomiast jeżeli ktoś ma coś do rozliczenia z obecnym sułtanem to powinien się pośpieszyć.

W Zigurze Antharel sprzeda klucze do skrzyni, a Serion vel Fanroth sprzeda 50 win za 200 tysięcy talarów. Kamienne Serce kupi około 60 sztuk oleju. Oleje kupi także berserk Memento Mori. W Orgrodzie Tygrys Północy kupi skrzydła, a Baybars Bunduqdari kupi na sobotę 75 beczek śledzi. Sir Hermes Carnelius sprzeda PP. W Albionie Sparrowhawk sprzeda 210 relikwi, a Zielony Ony kupi niebieskie kwiaty z kolcami.

W Zigurze na bazarze znajdziemy hełm Obri za milion talarów, a także dwa trolle hełmy od 880 tysięcy talarów, czy kosztujący milion talarów kwarcowy napierśnik. Na 500 tysięcy wyceniane są pirytowe nagolenniki i naramienniki. Nie ma jednak ciekawych sztuk broni.

Na 14 czerwca w warszawie szykuje się nieco ogólnokrajowe spotkanie graczy. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej na polach mokotowskich, a obecnie zgłosiło się już ponad 20 osób.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article