RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 15.06.2008

15 Werbix, tura 29855. witamy w albionowych wiadomościach.

Wczoraj miało miejsce wielkie spotkanie graczy w Warszawie. Graczy było sporo bo ponad 40 sztuk, wśród których znaleźć można było Malkona, Aniołka czy wiele legend ze świata AA. Zdjęcia z imprezy dostępne są poprzez zakładkę kamratów – historyczne spotkania graczy. Od autora można było dowiedzieć się nieco ciekawych informacji na temat gry. Przykładowo sytuacja z kwarcem będzie się raczej zmieniać, choć nie za szybko. Podobno obecnie w grze jest kilka (naście) tysięcy sztuk kwarcu, co wskazuje iż wielu graczy ma spore zapasy tego surowca. Jeżeli zastanawiasz się kto wpływa na zmiany w grze to jest nim tylko malkon, który sam powiedział iż stara się wprowadzać zmiany wyłącznie na bazie swoich obserwacji.

Padł turę temu bazyliszek, a nieco wcześniej feniks, gryf oraz Troll Hugo. Stoją monstra blokujące przejścia, choć golem jeszcze jest bity i może przed soriuhem uda się go ubić.

Z nowości w grze można zauważyć wzrost tur śmierdzenia po wyjściu z więzienia. Niektórzy rycerze śmierdzieli 2 tury.

Vincenzo Szelma znalazł w latarni Antyczny wielki topór achajski – drugi w niedługi okresie czasu, co może wskazywać na nieco większą hojność latarni, lub też posuchę w najbliższych dniach.

Triada Liu Shin pokonał dziś Amaronisa zdobywając w walce kością kosę. Ten sam ataker wzbogacił się o dwugarba po ataku na Brennusa. Rafael, nowy ataker krzyżowiec, były rodzimek grasował dziś w Zigurze.

W Albionie BorysB kupi galerę, a Krwawy Anioł sprzeda 80 sztuk piwa. Sachem sprzeda zmaksowany napierśnik, a Pan Stefan pazur sfinksa. Leaner von Cebula sprzeda pirytowy naramiennik, nagolennik oraz kością kosę. W Zigurze Gleadr sprzeda 85 PP, Sedov 55 win, a Jędrus zmaksowany pirytowy naramiennik. Remlez pozbędzie się 75 piw. KamilZWK kupi oleje. W Orgrodzie Horatio Hornblower sprzeda tanio skóry garbowane, a Tibo zakupi 50 bukłaków. Marthines sprzeda 40 pirytu i grudek złota, 50 ikon, 30 piw oraz 20 beczek oligoceńskich dużych.

W Zigurze znajdziemy trzy hełmy Obri od 880 tysięcy talarów, pirytowe nagolenniki od 380 tysięcy oraz katanę za milion talarów. W Orgrodzie wystawiono jeden hełm Obri za 770 tysięcy, oraz hełm Trolli za 670 tysięcy. Trolli topór wyceniono na milion talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article