RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 16.05.2008

Wczoraj smoka nie było przez 4 godziny przez co pojawiło się na rynku nieco smoczych zębów. Niebawem ciąg dalszy bicia smoków. Padło dziś trochę mniejszych monstrów, w tym bazyliszki, chimery czy feniksy. Niestety nie wystarcza bijących na wszystkie możliwe monstra, tak więc kopalnia czy jar mogą być zablokowane przez kilka tur.

W dżungli przestępca Yamaraj najprawdopodobniej upolował bogatego rycerza, gdyż tym, którzy z nim wygrali wypłacał po 100 tysięcy talarów. Niestety walka możliwa jest raz na turę, choć autor obiecał sprawdzić kod dżungli po weekendzie. Madżik zaatakował dziś Achaję i zdobył rumaka bojowego oraz ponad 2 miliony talarów. Padło łupem atakerów też kilka skrzydeł dedala.

Jak poinformował nas Malkon dzisiaj mija piąty rok istnienia gry Gotyx bez której nie byłoby Areny Albionu.

Cena sztabek złota u złotnika wzrosła do 820 tysięcy talarów, natomiast cena jedwabiu u rzeźbiarzy nadal spada. Wydobycie kwarcu okazuje się bardziej opłacalne w górach przy nocnym kopaniu niż szukanie ich na wyżynie.

Autor zakończył nabór nowych dziewic i przystąpił do weryfikowania kandydatek ;)

Maryh von Gyros przypadkowo wyrzucił wczoraj część swojego uzbrojenia, w tym hełm rogula czy naramiennik trojański. Dla znalazców przewidziane nagrody w postaci talarów i PP.

Blade Hope sprzeda 15 kluczy do skrzyni, a Robert De Lucius wystawił na sprzedaż kwarcowy napierśnik, bicz wampa oraz zbroję legionisty. Artvonc licytuje nową kryształową czaszkę, a Złowieszczy RK zlicytuje trolli topór za smocze zęby.

W Orgrodzie Zommbi sprzeda jutro około 20 ikon, a Baybars Bunduqdari sprzedaje obecnie miody pitne - lub też wymieni je na dzbany. Ystick sprzeda prawie 100 win. W Albionie Learyt kupi 2 miksy mobilności, Fajro Rigardo zakupi skrzydełka, a Tabaluga sprzeda proszki z rogów. W Zigurze Antharel sprzeda nową kością kosę, Blade Hope wymieni 80 win na klucz do skrzyni, a Serion vel Fanroth sprzeda 40 win.

W Zigurze znajdziemy hełm Obri za 880 tysięcy, a także hełm Trolli za milion talarów. Kwarcowy napierśnik kupić możemy już za 880 tysięcy, a pirytowe nagolenniki i naramienniki za około 500 tysięcy. W Albionie znajdziemy za to 3 tarcze kwarcowe po milion talarów, cztery szable dżina od 840 tysięcy talarów oraz trolli topór za milion talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article