RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 16.06.2008

16 Soriuh, tura 29875. witamy w albionowych wiadomościach.

Wstał soriuhowy lodowy golem, oraz najprawdopodobniej również soriuhowy strażnik jama. Nie mam mamuta, stoi bazyliszek, dżin oraz feniks i chimera.

Triada Fu Shin zdobył dziś szablę dżina po ataku na Ascorze. Galagan okradł malkona z naramiennika cekinowego.

Ze zmian w grze pojawiła się na wyspie opcja zmiany nazwy za 100 talarów. Na forum pojawiło się powiadamianie o nowych wiadomościach, a osoba z pyłem nie może chyba przekazywać przedmiotów osobom w czapkach.

Na forum powstał nowy temat „Kto z kim, gdzie, dlaczego i za ile?" - zawierający zbiór humorystycznych ploteczek i docinek.

Nimum odwiedził Yuana na 92 zestawy uzyskał dobrą średnią prawie 10 punktów na zestaw. Ten sam rycerz na 3 peleryny znalazł na przełęczy 28 kwarcu i 4 szmaragdy.

Bloody Fox pojawił się w grze ucinając wszelkie spekulacje jakoby się skasował.

W Albionie Yavin kupi pas cnoty, a Lembi X wymieni kością kosę max na astara max. Nar Thalion zakupi skalp Malkona. Lilith kupi tarczę kwarcową i pirytowe nagolenniki max. Eru sprzeda dwa diamenty i kamień filozoficzny. W Zigurze Piastus kupi za PP zmaksowaną szablę dżina, berserk Kalanetix kupi bukłaki, a Maćko Niezłomn sprzeda 50 oleju. Lord Maczo sprzeda winogrona, a Dobroduszny zakupi 111 ropy w wiosce.

Dalegor licytuje zmaksowany pierścień Allegedly. Sherkan licytuje zmaksowany kwarcowy napierśnik, golemową włócznię oraz trolli hełm. Matrioszka pozbędzie się kwarcowego napierśnika, hełmu achajskiego oraz hełmu Obri.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article