RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 17.05.2008

15 argosba nie było smoków ubitych przez Kamienne Serce i spółkę. Przy okazji uwolniono JustGrega. Stoją monstra blokujące przejścia, a także bazyliszek. Na gryfa co turę oczekuje kompania sishenów, więc górnicy w Parhas nie powinni mieć problemów.

Maryh von Gyros nadal poszukuje swojego wyrzuconego sprzętów. Przypominamy że dla znalazców przewidziano nagrody.

Kilku rycerzy odwiedziło ostatnio przełęcz, lecz wyniki nadal są rozczarowujące – kilkanaście kwarcu na pelerynę. Wydajniejsze okazać może się kopanie kwarcu w nocy w jarze – nie trzeba drogich peleryn.

100 beczek na sprzedaż wystawił Matilho, a Dealer licytuje 500 PP. Osoby pragnące ugasić pragnienie zainteresuje zapewne 200 miodów pitnych licytowanych przez Baybarsa Bunduqdari.

W Zigurze Anartax sprzeda oleje, Blade Hope wina, a General smocze zęby. Dziś po 21 Baybars Bunduqdari kupi duże ilości dzbanków. W Orgrodzie BrF Sir Peugeot sprzeda posążki bożka, a Galahand sprzeda 70 soli. Następca pozbędzie się 50 grudek złota. W Albionie Matrioszka sprzeda zmaksowany młot Toorusa, a Bazyl San sprzeda 129 wywarów herbacianych.

W Albionie znajdziemy na bazarze hełm wikingosia za 318 tysięcy talarów, a także hełm trolli za 900 tysięcy. Tarcza kwarcowa podobnie jak kwarcowy napierśnik to wydatek miliona talarów. Pirytowy nagolennik wyceniono na 400 tysięcy. Trolli Topór nabyć możemy za milion talarów.

Czerwcowe spotkanie graczy w warszawie nabiera rumieńców – coraz więcej osób zapisuje się na listę obecności. Wszystkich gorąco zachęcamy do odwiedzenia Warszawy i graczy na polach mokotowskich.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article