Albionowe wiadomości 18.04.2008

Rycerz Ciberos ogłosił dziś iż znalazł pierścień Rybaka, lecz jest to oszustwo i przestrzegamy wszystkich potencjalnych kupców.

Padł dziś gryf z ręki Damianka, troll hugo ubity przez Sherkana, feniks zgładzony przez Apocka oraz inne monstra. Stoi mamut oraz glizda. Wejście w góry zablokowane jest tylko od strony Zigury. Stoi także strażnik jama i blokuje dostępu do przęłęczy.

Nabór do bandy z Dorostar chyba został zakończony, jako że nominację otrzymał Rybek de la Visuel. Obecnie herszt nudzi się na wyspie amazonek.

Królem w Albionie nadal jest Polski Ivanchoe, lecz Nazgul jak zawsze próbuje zasiać ziarno zamieszania wśród narodu katolickiego.

Na polanie śmierci znaleziono jedną czaszkę oraz jedną kością kosę. Pojawiło się też trochę kamieni filozoficznych.

MateuszR licytuje antyczny topór achajski. Aktualna cena to 8 i pół miliona talarów. Artvonc licytuje kryształową czaszkę, której obecna cena wynosi 6 milionów talarów. Michał z Garbowa licytuje dwa młoty Toorusa.

W Orgrodzie Wezan wymieni dzbany na miody pitne, a James Hetfield zakupi 50-100 sztuk tego trunku. Kruszon Niedobry sprzedaje duże ilości pirytu i grudek złota. Wojtek Niezwyciężony sprzeda w Zigurze Skrzydła Dedala za PP, a Sachem kupi rumaka bojowego. Jedrzej II sprzeda katanę i szablę dżina. W Albionie Skręt von Buch kupi dużo skór, bukłaków i PP. Sherkan sprzeda dwa kamienie filozoficzne.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy hełm wikingosia wystawiony za 820 tysięcy talarów, kaptur kapłana wyceniony na 40 tysięcy talarów, czy pirytowy nagolennik za 720 tysięcy. Golemową włócznię wystawiono za 150 tysięcy talarów. Grudki złota kupić można od 7200 talarów, a jedwab to wydatek 10 tysięcy talarów od sztuki.

Jutro o 16 rozpoczyna się zlot graczy w Krakowie przy bramie Floriańskiej.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact