Albionowe wiadomości 18.05.2008

Niedawno poległ cerber oraz gryf. Na pustyni mamy trio monstrów, w górach także komplet. Stoją wszystkie monstra przejściowe. Jak informuje nas yakuza ronin Trokpol dobry sishen jest w stanie zdjąć smokowi w jednej walce około 21 tysięcy ran, natomiast w walce z golemem, czy dżinem musi zwiększyć swoją obronę lecz i tak zdejmie zaledwie kilka tysięcy ran. Logiki w sile poszczególnych monstrów brak.

Kruszon Niedobry pokonał Blackmana nieopodal orgrodu i odciążył pokonanego o osiołka i milion talarów. Matrioszka pokonała w dżungli przestępcę Pariasa Tughlaka i zdobyła trofeum... worek.

Wiadomością „z nocy" jest doniesienie o powiększeniu się rodziny MuadDiba o małego bobaska. Gratulujemy i życzy powodzenia.

W turze 29326 odbędą się kolejne wybory na cara w Orgrodzie, a już teraz przyjmowane są kandydatury członków dumy, która rozpocznie swą działalność po najbliższych wyborach. Również niebawem wybory w Zigurze. Napięcie rośnie z każdą upływającą godziną. Zachęcamy wszystkich islamistów do wzięcia udziału w głosowaniu i obraniu nowej ścieżki jaką pójdzie Zigura z nowym sułtanem.

W Albionie Gothmog sprzeda 48 win, Princess Saphira sprzeda trochę beczek śledzi, a kupi skrzydełka o niewielkiej wytrzymałości. Apresente kupi od 3 do 5 kluczy. W Orgrodzie Scorp sprzeda 180 bukłaków, Ystick sprzedaje wina, a Żyleta sprzeda 180 grudek złota. Zbigniew von Bojacov sprzedaje nowe łódki. W Zigurze Tamriel sprzeda 100 winogron, a berserk Memento Mori kupi duże ilości oleju.

Robert De Lucius na licytację wstawił bicz wampa, zbroję legionisty oraz antyczny hełm achajski. thug Norbikus licytuje pirytowe i kwarcowe sprzęty za talary i PP. Kaffas wylicytuje dwa klucze oraz kością kosę maks za sprzęt obronny.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy za milion talarów kością kosę oraz szablę dżina. Grudki złota kosztują około 3000 talarów, a odblaskowe peleryny wyceniono na 80 tysięcy talarów.

Coraz więcej osób irytują wprowadzane zmiany w grze – silniejsze monstra, wstające praktycznie turę po ubiciu, spadek wydajności np. przełęczy do np. 12 sztuk kwarcu z peleryny, powracające lagi i brak aktywności autora związanej z wykończaniem istniejących lokacji i poprawianiem „zmian" obniżających grywalność. W każdym bądź razie nie należy liczyć że będzie dobrze.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact