RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 18.06.2008

16 Gortid, tura 29915. witamy w albionowych wiadomościach.

Wiadomości zaczynamy od nowej, na razie testowej, zmiany w grze. Magazyn w Parhas – docelowo każdy dostępny magazyn w grze – obsługuje zlecenia. Gracz może wybrać surowiec, jego ilość, oraz cenę za sztukę, zapłacić talary i czekać aż inny gracz dostarczy opisaną ilość surowca. Towar ląduje w magazynie zleceniodawcy, a zleceniobiorca otrzymuje talary. Dyskusja na ten temat toczy się na forum.

Na chwilę obecną gra działa bardzo wolno. Rano nie było kamratów, lecz Malkon zdołał przywrócić dane.

Szalony Mag, przestępca występujący na pustyni oraz w Piramidach rozdaje około 200 tysięcy (wcześniej 400 tysięcy) talarów od wygranej walki. Wszyscy rzucili się na niego, więc ilość talarów spada.

Ubito sfinksa, feniksa i chimerę. Stoi bazyliszek, pingwin, grasuje też han. Monstra blokujące przejścia są na posterunku. Stoi także smok, ale nowy, nie soriuhowy.

Kilka osób odwiedziło Yuana, który tym razem okazał się wyjątkowo skuteczny nagradzając petentów średnią na poziomie 10-13 punktów na zestaw.

W Zigurze Falcoon sprzeda smocze zęby, a Sir Svaro Carnelius sprzeda 100 sztuk stali. Yunnan Yeti kupi księgę dżungli po okazyjnej cenie. Karager sprzeda 62 beczki śledzi. W Orgrodzie Kruszon Niedobry sprzeda piryt, grudki złota, katanę max, a także warsztat. Remlez sprzeda dużo soli, a Emroth kupi kwarcowy napierśnik. W Albionie BrF Ramzesik sprzeda skrzydła dedala, a Argemka kupi beczki śledzi. Natalka oferuje 48 piw, a Black Tiger skupuje dzbany.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article