RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 19.05.2008

Wiadomości zaczynamy od ważnej informacji. Pewna osoba próbuje wyłudzić od graczy ich hasła do kont podszywając się pod „zespół" Areny Albionu. Nie należy nikomu podawać hasła ani innych danych swojego konta. Autor jak i moderatorzy nie potrzebują takich danych. Wszystkie tego typu prywatne wiadomości należy niezwłocznie zgłaszać moderatorom.

Większość monstrów stoi. Niedawno ubito gryfa, stoi natomiast bazyliszek. Należy spodziewać się padu smoka zaraz po soriuhu. Monstra blokujące przejścia stoją i mają się dobrze.

W samej grze pojawiły się dzisiaj dwie nowości – wszystkie magazyny zostały już ulepszone i posiadają m.in. opcję zaznacz wszystko. Naprawiona została również dżungla i kopalnia żelaza i można w jednej turze odbyć wiele walk, jednakże należy pamiętać że Yamaraj łatwym przeciwnikiem nie jest. Autor ogłosił iż niebawem poznamy wyniki naboru nowych dziewic zatrudnionych na wyspie dziewic.

Już jutro rano wybory cara w Orgrodzie, a kilka tur później wybory sułtana w Zigurze. Zapraszamy wszystkich na wybory.

W Albionie Lord Maczo sprzeda 69 beczek, a Chochol pozbędzie się po około 50 bukłaków i piór. Antharel kupi katanę, a Jedriboss von Cebula kupi kożuchy. W Orgrodzie Szalony Belfast wypożyczy skrzydła dedala, Żyleta sprzeda dużo grudek złota. W Zigurze Sugar sprzeda 3 kamienie filozoficzne, a Kaffas sprzeda skrzydła dedala, prawie nowe. BrF Ramzesik wystawił na licytację zmaksowanego rumaka bojowego, Publicanus Nesrin kupi maczugę czaszki, a Marko z Lesnej licytuje skórę smoka za wywary i beczki śledzi.

W Albionie za antyczny hełm achajski, czy hełm obri zapłacimy milion talarów. Hełm trolli kosztować nas będzie nieco ponad 800 tysięcy. Kwarcowy napierśnik to wydatek rzędu 900 tysięcy talarów. W Zigurze mamy trzy hełmy Obri za milion każdy oraz trolli hełm za 880 tysięcy. Pirytowy naramiennik kupimy już za 330 tysięcy talarów, a pirytowy nagolennik za 520 tysięcy. Dostępna jest także kościa kosa wyceniona na milion talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article