Albionowe wiadomości 20.04.2008

Dzisiejszy dzień nakręca sprawa kwarcowej tarczy SIRRAH I, którą to dotychczasowy właściciel Azrail przekazał królowi Polskiemu Ivanchoe. Tarcza ta została zgłoszona na listę Piomara, po tym jak prawowity właściciel stracił ją po ataku czarnolistowca. Azrail odmówił oddania tarczy właścicielowi twierdząc iż na nią nie zasługuje, jeżeli stracił ją w walce. Po oddaniu tarczy królowi nie trzeba było długo czekać na reakcje cara i sułtana, którzy to dodali Polskiego Ivanchoe na swoje czarne listy pod zarzutem paserstwa i współpracy z czarnolistowcem.

Padł dziś golem, dżin, nie było też smoka, jar stoi otworem. Na lodowcu mamut, lecz kilka tur temu nie było glizdy. Pingwin został świeżo ubity. Od dłuższego czasu nie ma też strażnika Jamy. Jako że rozpoczął się soriuh możemy oczekiwać powstania kilku silnych sztuk monstrów blokujących przejścia.

MuadDib próbował okraść dziś rycerza Jabadi, lecz został przyłapany na gorącym uczynku i po zaciętej walcie stracił 108 tysięcy talarów. Dobermans zdobył dzisiaj zmaksowane kabuto, The Phantom zaatakowany przez Leodinas wzbogacił się o młot toorusa, Shosuke Asuhara zdobł kwarcowy napierśnik, a BED Girl zdobyła miecz astara.

Na polanie dzisiaj pustki, u Yuana natomiast nastroje zmienne – średnie z zestawu wahały się w werbiksie między 5,5 a 9 punktów. Na przełęczy Roha wielu rycerzy ostatnio próbowało swojego szczęścia lecz nikt diamentu nie znalazł. Kwarcu też za wiele nie ma i na jedną szatę znaleźć można 20-30 sztuk tego kruszcu.

W Orgrodzie Krwawy Anioł kupi pilnie 400 śledzi oraz wędki, a Kasia Leben kupi 65 kwarcu. W Albionie Beorg kupi 25 stali oraz 50 rogów. prałat Belfast sprzeda prawie nowe skrzydła Dedala. W Zigurze Semen Korczaszko sprzeda 68 olejów, a Argonath skupuje dzbanki po 2000 talarów za sztukę. rf Crescon sprzedaje oleje i wódkę.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy trolli hełm, hełm wikingosia oraz pirytowy nagolennik za 618 tysięcy talarów, a także młot Toorusa za milion talarów. W Albinie wystawiono hełm Wikingosia za 550 tysięcy talarów, pirytowy naramiennik za 440 tysięcy talarów oraz pirytowy nagolennik za 977 tysięcy talarów. Bicz wampa kosztuje 660 tysięcy talarów, szabla dżina to koszt rzędu miliona talarów, a golemowa włócznia to wydatek 550 tysięcy talarów. W Zigurze kupić możemy kwarcowy napierśnik lub pirytowy naramiennik za 770 tysięcy talarów. Najtańsza szabla dżina wyceniona została na 550 tysięcy talarów, kościa kosa kosztuje 880 tysięcy, a golemową włócznie nabędziemy za jedyne 170 tysięcy talarów. Nie brakuje skrzydeł dedala, lecz najtańsze kosztuję około 200 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact