RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 20.05.2008

Dzisiejszy dzień obfitował w zmiany i wydarzenia. Hindusi mogą zostać już wojownika wiary – czyli kszatrijami. Brama Hardronu działa obecnie jak słup i umożliwia zostawianie wiadomości.

Wyłudzacz haseł kont graczy nadal grasuje, więc przypominamy iż nie należy podawać nikomu danych naszego konta. Moderatorzy ani Malkon nie potrzebują tych informacji.

Sułtanem Zigury został obrany Jakub z Witosa, natomiast na drugą carską kadencję obrany został Bullroagh.

Padł dziś biały smok, lecz wewnętrzne soriuhowe sztuki wytrzymały do powstania kolejnego białego smoka. Wstała niedawno chimera oraz gryf. Padł natomiast soriuhowy sfinks, oraz turę temu chimera.

Serafin Asterion wzbogacił się dziś o rumaka bojowego, a to dzięki wygranej walce z Chloe.

W Orgrodzie Artvonc kupi ikony, wódkę oraz znaki wiary. Żyleta sprzeda duże ilości grudek złota. Reespect sprzeda kryształową czaszkę. W Zigurze Remlez sprzeda 45 Yin Yangów, natomiast Sir Ixidor Carnelius skupi do 250 tych amuletów. W Albionie Sugar sprzedaje kością kosę oraz kwarcowy napierśnik.

Soulshade licytuje dwa dworki w Albionie, antyczny wielki topór achajski, szablę dżina oraz dwa kwarcowe napierśniki.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy hełm trolli oraz tarczę kwarcową wycenione na milion talarów. Pirytowy naramiennik to wydatek 500 tysięcy talarów. W Albionie znajdziemy hełm wikingosia za 440 tysięcy oraz hełm Trolli za 740 tysięcy. Kwarcowy napierśnik i tarcza wycenione zostały na milion talarów sztuka. Pirytowe naramienniki i nagolenniki kosztują około 500 tysięcy. Dostępny jest także trolli topór za milion talarów. W Zigurze znajdziemy hełm Obri za 880 tysięcy, tarczę kwarcową, szablę dżina oraz błonę feniksa za milion talarów. Na wszystkich bazarach jest zaledwie kilkanaście sztuk kwarcu w cenie od 4500 talarów. Szmaragdy kosztują około 10 tysięcy za sztukę.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article