RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 20.06.2008

16 Godeto, tura 29955. witamy w albionowych wiadomościach.

Wiadomości zaczynamy od nowości w grze. Na wyżynie na przełęczy Roha, gdzie za pomocą odblaskowych peleryn można szukać kwarcu, szmaragdu, a czasami i diamentów pojawiło się coś jakby nowe monstrum – Subrahmanij. Cel i przyszłe statystyki nie są znane, a pierwszą sztukę ubił strażnik mając po około 500 ataku i obrony.

Obsługa zleceń w magazynach nadal nie została wykończona. Mimo wprowadzenia konieczności posiadania pergaminu nie ucięło to spamerskich ofert na uzbrojenie i inne cenne przedmioty, choć dzisiaj w Parhas było kilka ciekawych zleceń na kwarc po 3000 ta od sztuki.

Padły ostatnio z dwa komplety smoków, co ucieszyło zbieraczy. Na chwilę obecną bicie smoka zaczyna ustawać ze względu na nadciągający soriuh. Stoi obecnie gryf oraz wszystkie monstra blokujące przejścia poza mamutem – droga na lodowiec otwarta, oraz co zaskakujące – dżinem, który stał 1195 tur. Totcomowi z dżina wypadła lampa dżina o wytrzymałości 9273 punktów.

Na lodowcu nadal Yuan w dobrym nastroju, choć niepocieszeni będą zbieracze lodu, gdyż stoi dość twardy pingwin.

Pep Papaj szuka odbiorców kałamarzy, a Sir Nostradamus w Albionie sprzeda 100 szmoczych zębów po 5000 ta za sztukę. Remlez kupi 65 stali, a GOLINEK sprzeda skrzydła dedala. W Orgrodzie Złowieszczy RK zamówi na jutro grudki złota, a Riurik sprzeda 41 wina. Lord Skeleton skupi 160 miodów, a Nar Thalion kupi sznurki, sól oraz stal. Zommbi sprzeda 16 peleryn. Argemka przygarnie znaki wiary. W Zigurze Duke Nukem kupi oleje, a Lord Maczo sprzeda smocze zęby. Wielki Monster kupi żaglowiec za PP, a Pojemny Dambo podobnie jak Baybars chętnie zanabędzie kryształową czaszkę.

W Zigurze na bazarze znajdziemy za 525 tysięcy talarów hełm wikingosia oraz pirytowy naramiennik. Za pirytowy nagolennik zapłacimy 360 tysięcy, a za bicz wampa 840 tysięcy. Dostępne są dwie koście kosy, choć jedna wystawiona za 330 tysięcy jest nienaprawialna.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article