RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 21.04.2008

W Soriuhu ubito dwa gryfy, bazyliszka oraz biesa. Wstał demon moron i jak podaje hipolita Lilith ma on ponad 60 tysięcy kondycji, 36 tysięcy ran, 2500 ataku i 2000 obrony. Stoi mamut, nie ma glizdy. Wstał soriuhowy smok, golem, piaskowy dżin oraz strażnik jama.

Usługi wróżenia statystyk monstrów udostępnia hipolita Lilith. Szczegóły w wątku „Monstrum"

Fire of Death pokonał dziś Vallerę zdobywając ulepszane pirytowe chodaki. QURT z Pomorza zdobył po wygranej walce z Marco Polo ulepszony miecz dwuręczny.

Nie opadają emocje w Albionie. Za atak na wasala Polskiego Ivanchoe na CL Albionu trafił witaź Galahand, a na forum w wątku katolików nie milkną dyskusje na temat owej tarczy i 100 innych... Niebawem kolejne wybory na tron króla albionu i zobaczymy jaka będzie decyzja mieszkańców.

Z ostatniej wyprawy Nowogrodzianina wróciło około 53% zainwestowanych funduszy. Ciągłe minusy sprawiają że jedyną opłacalną metodą przechowywania talarów jest lichwa, a pozostałe budynki do tego przeznaczone są bezużyteczne.

Na ogłoszony przez herszta konkurs na bandytę odpowiedziało pięciu kandydatów – Zazriel, RainHard, Esperal, Meresin oraz Serafin Asterion. Wygrać ma „najlepszy".

W Ziurze Reespect sprzeda zmaksowany ogon cerbera, a James Hetfield kupi 100 win lub 100 miodów pitnych. Sachem sprzeda 151 piw, a Niunio sprzeda klucz do skrzyni. Kruszon Niedobry wystawił na sprzedaż Berło mroku. W Albionie Chryzippos sprzedaje smocze zęby, Uesugi Kenshin kupi zmaksowany topór achajski lub zmaksowany trójząb trojański. W Orgrodzie Hasan i Sabah sprzedaje kadzie gliniane, Żyleta natomiast sprzedaje piasek i ikony.

Smok1988 na licytację wystawił zmaksowaną tarczę achajską, a Pescador sprzeda tarczę kwarcową, miecz astara, tarczę amazonek, maczugę czaszki, dworek w Albionie, warsztaty, pirytowy nagolennik, kabuto i inne sprzęty.

Na ziguryjskim bazarze znajdziemy hełm trolli oraz hełm wikingosia za 660 tysięcy talarów, a także tarczę dżina za 550 tysięcy, kwarcowy napierśnik za 880 tysięcy, pirytowy naramiennik za 430 tysięcy, oraz pirytowy nagolennik za 550 tysięcy talarów. Szablę dżina wyceniono na 660 tysięcy, a kością kosę na 770 tysięcy talarów. Katana może być nasza za 495 tysięcy talarów. Kwarcu w handlu dostępne jest około 15 sztuk od 2000 ta za sztukę, a najtańsze szmaragdy można kupić za niecałe 5000 talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article