Albionowe wiadomości 21.05.2008

Wyłudzacz haseł kont graczy nadal grasuje, choć moderatorzy szybko wyłapują jego nowe konta. Przypominamy iż nie należy podawać nikomu danych naszego konta. Moderatorzy ani Malkon nie potrzebują tych informacji.

Padł dziś gryf, feniks oraz chimera. Stoi dżin, stoi także bazyliszek oraz inne monstra blokujące przejścia. Po ubiciu jednego smoka bijący musieli się wycofać ze względu na brak używek na kolejne walki.

Atakerz jak zwykle atakowali, choć część z wpisywanych walk z ciekawszymi trofeami nie trzyma się kupy i powątpiewać można np. w pazur sfinksa zdobyty jako „szabla".

Sułtan Jakub z Witosa umieścił hipolitę Lilith na czarnej liście – uznając zgłoszony atak na narbonusa Maryha von Gyrosa. Od tej chwili wszystkie amazonki w Zigurze wsadzane są do sidżinu.

Wraz z ostatnimi wyborami na Cara została obrana Duma złożona z wojowników, kupców i popów. Celem Dumy będzie doradzanie carowi w polityce międzynarodowej. Szczegóły w wątku dla prawosławnych.

Uesugi Kenshin dwie tury temu na polanie znalazł kryształową czaszkę. W ostatnich dniach widać że wypadają w miarę regularnie, lecz nie za często.

Sir U-Boot sprzeda w Orgrodzie 90 beczek śledzi, a thug Norbikus pozbędzie się 416 liści herbaty. Marko z Leśnej oraz Realista skupują beczki śledzi. W Albionie Sachem sprzeda za klucze i diamenty hełm obri oraz antyczną tarczę achajską. W Zigurze Marthines sprzeda 50 winogron, a Poganka kupi smocze zęby. Jedriboss von Cebula kupi księgę dżungli oraz kwarc.

Armagedon wystawił skórę smoka na licytację w beczkach śledzi. Gumiak sprzeda różne smocze i podobne sprzęty za naramienniki trojańskie. Religius licytuje kryształową czaszkę.

W Zigurze na bazarze za milion talarów znajdziemy kwarcowy napierśnik, trolli topór czy hełm obri oraz hełm wikingosia. Pirytowe naramienniki i nagolenniki kosztują 500-600 tysięcy talarów. Na bazarze znajdziemy również rubinowy naszyjnik wyceniony na milion talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact